Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engeszteljem ki barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki barátom ha haragszik rám?

Figyelt kérdés

Egész héten itt alszom nála és ma mikor hazamentem írt barátnőm hogy egy fontos dolgot akar mondani és menjek a fórumba hogy el elmondja... Én elmentem mert segíteni akartam neki és mikor megkérdeztem barátom hogy nem e baj hogy el megyek azt mondta hogy neki mind1 hát én el mentem és mikor jöttem hazafele facebookon leírta nekem hogy biztos kamu volt ez az egész és hogy még haza se mentem de már elmentem meg ilyenek és most miota vissza jöttem hozzá azóta nem akar megölelni se megcsókolni se beszélni se semmit csak ül a fotelbe és telefonozik. Mikor megkérdezem tőle hogy haragszik e rám azt mondja nem, pedig látom hogy haragszik.. Mit csináljak?? Hogy tudnám kiengesztelni?? (minden szexuális módot kihagyva kérek választ!!)


Előre is köszönöm a válaszokat



2015. jún. 23. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem?
2015. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Melyik részét nem érted??
2015. jún. 23. 22:04
 3/9 anonim válasza:
Dobd el Úgyis találsz másikat
2015. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
huh.. hát nem bántásból, de lehetne annyi esze, hogy egy embernek mindig fontosak lesznek a barátai mert arra tudnak támaszkodni, szerintem próbéld elmondani neki, hogy neked is fontosak a barátaid és ugyanúgy ő is és az együtt töltött időt inkább hasznosan kellemesen töltsétek el ne némán..
2015. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nekem ő kell ő az életem... Nem akarok nélküle élni.. Már lassan 2,5 éve vagyunk együtt nagyon hiányozna nem tudnám nélküle az életem elképzelni.. Tudom naivnak és butának hangzik de ez van én ilyen vagyok... Mindig ki akarom engesztelni nem szeretem ha haragszik rám.. Nagyon imádom... Most is kiküldott a konyhából mert kaját csinál... Nem tudom mit csináljak nem akarom elvesziteni
2015. jún. 23. 22:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Harmadik: hiába de le se szarja
2015. jún. 23. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy te ezzel a megsertodoskodesevel nem tudsz mit kezdeni es menj haza...
2015. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már éjfél után nem megyek sehova... Úgy is szakított majd megyek holnap
2015. jún. 24. 01:07
 9/9 anonim válasza:
emiatt szakított?!
2015. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!