Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragszik, mert elmentem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik, mert elmentem egy koncertre a szülinapja helyett. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Még szeptember közepén elmentem egy hétre külföldre, picit pihenni és megnézni az egyik kedvenc előadóm koncertjét. Viszont azon a héten volt a barátom születésnapja is és megharagudott, de csak most mondta el, hogy miért.

Azt mondja, hogy az utóbbi egy évben 2 koncertjén is voltam az adott énekesnőnek, meg hogy nem igaz, hogy ez ennyire fontos volt. De nekem igenis az volt, mert a jegyet és az egész utat ajándékba kaptam, csak 2 Európán belüli koncert volt a turné keretein belül.


Rosszul esik, hogy így viselkedik és hogy féltékenykedik (egy fiúval voltam, de ő tényleg csak barát, viszont folyamatosan féltékeny rá és utálja).


2014. szept. 24. 17:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Egy másik fiúval elmentél külföldre jólérezni magad erre ki nem lenne féltékeny?


Vagy ellenkező esetben Te mit reagálnál? Már rég kib*sztad volna.

2014. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

De nekem ez a srác már csak barát, a legjobb barátom.

Nem én szerveztem az utat, sem a koncertet, meglepetés volt, nem dönthettem.

2014. szept. 24. 17:15
 3/32 anonim ***** válasza:
58%

utolsó söpredék vagy ha képes voltál elutazni egy másik fiúval, valahova a barátod szülinapján...


én a helyében már kirúgtalak volna

2014. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Ha a párizsi Beyoncé koncertre mentél, illik megbocsátania. Sőt, veled kéne örülnie.

Ha nem, akkor neki van igaza.

2014. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

a már csak barát azt jelenti, hogy volt valami és így ez még rosszabb,

miért nem dönthettél, ki kényszerített, hogy elmenj ?

2014. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
A"MÁR csak b
2014. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Bocsi :D

Szóval:

"MÁR csak barát"?

Tehát volt más is.

2014. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Senki sem kényszerített hogy elmenj. Neked fontosabb volt a "már csak barátoddal" elmenni. Ennyi. Csoda, hogy még nem rakott ki.
2014. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
háát ez attól függ,kinek a koncertjén voltál :D
2014. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nem kényszerítettek, meg semmi ilyesmi.

Meglepetés volt a jegy és az út is, és ez aljas húzás volt a sráctól az igaz, de olyan helyzetben tudtam meg, mi az ajándék, amikor lehetetlen lett volna visszakozni (konkrétan a reptér előtt állt össze az egész, mert a szüleim is benne voltak a dologban, így azt se tudtam, hogy Anya összepakolt nekem).


Igen, régen több volt közöttünk, mint barátság. De annak már vége és egyikünk sem szerelemmel szereti a másikat, csak mint barát. Nyáron is voltunk együtt fesztiválokon, koncerteken, sőt, még együtt is nyaraltunk (a szüleink jóban vannak, velük mentünk).

Tényleg nem jelentünk egymásnak már semmit.


A Beyoncé és Jay-Z koncerten voltunk. Szóval nem épp olyan koncert volt, amit minden 2. nap láthatunk valamelyik kisvárosba itt, Mo.-n.

2014. szept. 24. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!