Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esély kapcsolatra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 1 évvel idősebb nálam (17 éves) volt egy 8 hónapos kapcsolata, ami csúnya véget ért pár hónapja. Azóta azt mondja mindenkinek, hogy neki nem kell pasi egy jó ideig. Azonban nekem azt írja, hogy szeret, sokszor elhív valahova, illetve én is el szokom hívni (séta, fagyi stb...) Megszokja fogni a kezem, és úgy sétálunk, volt, hogy egymás derekát fogtuk órák hosszat és úgy sétáltunk. Valaki kérdezte tőle askon, hogy hány barátja van, engem kiemelt a többi közül (összesen 5-öt írt, abból 4 csaj illetve ugye én).


Régóta ismerem (7 éve) de csak 2 éve beszélünk többet egymással (utóbbi időben sokat) szóval barátzónaban voltunk vagy vagyunk?!


Hetente többször találkozunk, mindig jól elvagyunk.


Kérdésem az, hogy szerintetek ez átalakulhat valamikor párkapcsolattá? Vagy ez a jelenlegi szitu mi?



2015. jún. 24. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Csókold meg és megtudod. Szerintem simán.
2015. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez már egy párkapcsolat
2015. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy az már most is, vagy nagyon közeli barátok vagytok.
2015. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem is ez már ha nem is párkapcsolat, de mindenképpen alakuló félben vagytok, szóval a lehet-e belőle valami-ra a válasz, hogy már alakul is belőle valami.
2015. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!