Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon leszid valaki, attól még szerethet?

Figyelt kérdés

Nagyon durvákat mondott rám... Hogy naiv vagyok, buta vagyok, úgy rángatnak, ahogy akarnak...


Aztán másnap szépített, és azt mondta, hogy nem teljesen úgy értette, de nagyon fáj neki, és zavarja, hogy milyen hazugságokat veszek be, és hogy mennyire kihasználnak és kihasználhatnak...


2015. jún. 12. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha tényleg így van,hogy kihazsnálnak és átvernek,akkor az ember kétségbeesésében,tehetetlenségében sajnos tud olyat modani,ami bántó,még ha a legjobb szándékkal is teszi azt.

Ilyen akkor fordulhat elő,amikor nagyon egyértelmű a másik helyzete,hogy hülyének nézik.

Igen,szerethet.

2015. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól még szerethet
2015. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg azért mondta amit mondott, mert szeret. Ha nem szeretne, akkor hidegen hagyná, hogy átvernek.
2015. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen szerethet. Azért mondta, mert érzelmileg nagyon mélyen érintve volt. Azért mondta, mert fontos vagy neki és félt Téged.
2015. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az előzőekkel kapcsolatosan egészen más a véleményem. Nagyon durvának tartom a jelzőit. Ha olyannak tart, akkor a jelek szerint most éppen ő akar befolyásolni másokkal szemben. Vagy éppen így akar elidegeníteni másoktól, ami még rosszabb.

Azért légy résen!

2015. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!