Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? Mit gondoltok miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Jó párhónapja szakítottunk,a vége fele mindketten éreztük,hogy túlsok ez nekünk,de szerettük egymást és próbaltuk a gondjainkat a kapcsolattól elkülöníteni.Ő mondta ki végül,ami engem elég váratlanul ért,hiszen tudtam,hogy szeret.Mindent megtettem ,hogy újra együtt legyünk,de ő nem akart.Próbáltam továbblépni,és mikor megtudta, mindig érdeklődött az új fiú utan,akivel randzgattam, több baratnőmnél is kérdezett rólunk.Közben az egyik barátnőmmel nagyon jóbalett,azt hittem lesz is köztük vmi,amikor összefutottam az exemmel, mindig előhozta,hogy ő kiknek tetszik,vagy hogy ő nem is engem szeretett igazán,hanem egy másik exet, persze ebben biztos voltam,hogy azért mondja,hogy ne keressem.Eltelt több hét, Letöröltem facebookon,hogy eltudjam felejteni ,mire pár hónapra rá letiltott és ha meg látott az utcán nemköszönt, az ok pedig azvolt,hogy azértnem köszön,hogy ne gondoljam azt,hogy ő mégakar tőlem vmit. Több hónapjanem találkoztunk és nem is beszéltünk egészen tegnapig egy buliban,aholő többször beszélgetett a fent ,említett baratnommel,(akivel aző barátságuk miatt,már nem tartjuk a kapcsolatot,egy buliban a szakításunk után pár héttel rányomult,és tudta,milyen közeli barátnőm,sokszor közös programokat is szerveztünk)és most nem lenézett,hanem többször keresett távolból és nézett, de mikor a barátainnak koszont ,amikor én kicsit távolabb voltam,úgy tűng hogy nekem is akart, denemnéztem rá,ezért mégse köszönt. Tudomm,hogy gyerekes játszadozásnak tűnhet,de a szerelmünk nagyon komoly volt ,együtt terveztük az életünket, örültünk már az elején,hogy megtaláltuk azt ,akit kerestünk régóta,és annak ellenére,hogyaköd ellszált nagyon szerettük egymást. Mit gondoltok,miért viselkedik így velem

Köszönöm előreis a segítséget!


21L



2015. jún. 7. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudja mit akar és túl fiatal még férfiként ahhoz hogy megállapodjon.

Most talán nincs nője ezért pislong újra feléd, tombolnak a hormonok benne és azért biztosan több vagy a semminél a szemében.

Szerintem ne foglalkoz vele, kell még neki egy jó 8-10 év amég felnő.

2015. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!