Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 1 hete ismerek. Elég szép lány és folyton engem nézett. Felvettem facen és rá is írtam. Kiderült hogy tetszünk egymásnak és kb 2 napig minden fa.sza is volt. Utána viszont megtudtam hogy sok fiú ír neki. Ő egyfolytában írt nekem ilyeneket hogy: szeret, imád, szerelmes belém. De kit tudja nekik miket ír. És elvileg azért nem dobja ki őket mert nem akar senkit megbántani. Ha ennyire tetszek neki miért foglalkozik másokkal? Csak szórakozna? Mit kellene tennem?

2015. jún. 26. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak szórakozik ha nekem tetszene egy fiú akkor nem irogatnék más fiukkal hacsak nem a barátom akármennyire is fáj neki
2015. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem van egy osztálytársam, aki olyan, mint az a lány: mindenkinek írogat mindent, de nem gondolja komolyan. Neki ez csak ,,játék" , nem gondol semmit komolyan.
2015. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél vele bunkó ha nem viseli meg akkor csak szórakozik veled, ha megsértődik, vagy érződik az írásán h megbántottad akkor nem játszik :D
2015. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szal Dávid válasza:
Jól beszél az előző. Bántsd meg, ezzel teljesen jól meg lehet nézni. Vagy kérd meg, hogy beszéljetek hanggal, azon még hallani is fogod, hogy csak megjátssza magát, vagy tényleg meghatja a dolog.
2015. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!