Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri újra összejönni az exszel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újra összejönni az exszel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éves kapcsolatom ért véget egy hónapja.A kapcsoaltunk ellaposodott es szívesen lettem volna más lányokkal is és a mindennapos talik unalmassa váltak és úgyéreztem megszokás az egész es szakítottam azzal az indokkal hogy nálam elmúlt.A lány még mindig szeret.Nekem pedig most nagyon hiányzik sírok is sokat es folyton rágondolok és az emlékekre.Ha újra kezdhetnenk részéről 100% hogy oké de nemtudom megéri e.Volt hogy 2 hetig nem találkoztunk es elvoltam de egyszer szakitottunk már és utána egyből már hiányzott nagyon.Nemtudom hogy szerelem e vagy megszokás:(A megszokasos kapcsolatbol kilepes is igy fajna?Ti mit tennetek a helyembe?



#szerelem #kapcsolat #szakítás #megszokas.baratno
2015. jún. 27. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a helyedben a powerpointot cserkészném be
2015. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a farkad helyett a szíveddel-eszeddel gondolkoztál volna, erre a kérdésre sem lett volna szükség....egyéb más esetben szerintem az ex az mindig múlt idő.
2015. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!