Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri összejönni vele?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és összeismerkedtem egy 24 éves fiúval. Nagyon sok kettőnk között a különbség. Ami miatt kétségeim vannak, az az hogy 2 év 3 hónapot ült súlyos testisértés miatt. Valójában ez nem zavarna, eltudnám fogadni, de azóta láttam már verekedni. Attól félek, hogy mivel elég hirtelen haragú, verekedős hogy ez befolyással lehetne e a kapcsolatunkra: pl nem e féltékenykedne..stb. Azt is elmondta, hogy ő egy lányt sosem ütne meg. De mivel még csak 1 hónapja ismerem, így nem tudom hogy ezt tényleg nem e tenné meg.

Továbbá: én jovőre egyetemre készülök, neki nincs meg az érettségije. Én magasabb "osztályba" tartozom, ő pedig alacsonyba.( bár ez nem lenne probléma). És az életcéljaink is másak.

Mi a véleményetek?



2014. nov. 2. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ki van zárva mucikám, te is tudod.
2014. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha már ilyen sok kétely felvetődik benned akkor nem érdemes belekezdened ebbe az egészbe.
2014. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te már ezt eldöntötted tudat alatt, csak megerősítésre vársz. :)

Ha ennyire nem passzoltok és tartasz tőle, akkor minek...?!

(N)

2014. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
magam sem tudom. Tegnap azt mondta búcsúzkodáskor, hogy reméli, hogy nem ba*om át..Magam sem tudom hogy így komolyak e a szándékaim.
2014. nov. 2. 11:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz...de jól érzem magam vele, és nagyon vonzónak találom.
2014. nov. 2. 11:37
 6/10 luki97 válasza:
Szerintem ez elég kockázatos lenne..Az ilyen hirtelen haragú emberek eléggé kiszámíthatatlanok..A kapcsolatotok elején még nem lenne probléma de amikor már jobban kiismeritek egymást kezdtek féltékenyek lenni akkor elképzelhető hogy bántalmazni fog.. főleg ha féltékeny típus (tapasztalat)..Szerintem nem érné meg pazarolni az idődet rá eléggé meggondolandó..Az idődet inkább tanulásra pazarold mint hogy rettegésre meg idegeskedésre az értelmesebb fiúkból meg van még rengeteg:) főleg alapból sem éri meg sztem így hogy még csak közös dolog sincs bennetek és, hogy különbözik a személyiségetek :/
2014. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül nem bízol benne, akkor értelmetlen lenne a kapcsolat, ha folyamatosan kételkednél a szavában.
2014. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, mindig csak a rosszfiúkra mentek. Valahol érthető, mert ösztönös, de azt hinné az ember, hogy már fejlettebb faj vagyunk ennél. Én, ha lány lennék, tuti nem tudnék bízni egy ilyen srácban, pláne, hogy valószínűleg nem is lenne mellette olyan életszínvonalad, mint amit szeretnél.

23/F voltam és én nem erőltetném a helyedben.

2014. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én magasabb "osztályba" tartozom, ő pedig alacsonyba."

Nice! Nyilván értem h mire gondolsz, (és nem alaptalan) de egyetemre is járnak nyomorék emberek, míg akadnak nagyon normális szakmunkások is.


De nehogy már ez legyen a lényeg amikor sittes a csávó. :D Be**arok ezen... Vagy ha neked ez nem gond akkor te is ezen a szinten mozogsz, ez nem baj! csak akkor nem értem h mit szövegelsz az "osztályokról". (amúgy ez az egyetem dolog nem jelent sokat mert van rengeteg szak amit egy csimpánz is elvégezne, ettől még nem leszel "magasabb osztály" -beli.)

2014. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezt nem érti sok ember: Hiába vonzódunk valakihez, ha emberileg egy 0 az illetô, akkor nem kell összejönni vele!

2014. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!