Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újrakezdés az ex-szel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés az ex-szel?

Figyelt kérdés

Pár hónapja hogy szakítottunk.Szakítás után nem is nagyon beszéltünk,de az elmúlt időszakban már kezd egyenesbe jönni a dolog,egyre többet beszélünk,és találkoztunk is már azóta párszor. Mindig szájrapuszival köszönt,és lényegében azt is elmondta hogy meg mindig érez valamit irántam,de mégis tanácstalan az ügyben.És most,hosszú szünet után, a közeljövőben újabb találkozás küszöbén vagyunk. Mit gondoltok,ha megint szájrapuszival próbálkozik,kezdeményezzek csókot? Szerintetek hatna rá valamelyest ha elmondanám neki hogy én is érzek még valamit,illetve hogy jó lenne megint együtt? Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat!

Ő:F18

Én:L17



2015. jún. 27. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elmondod neki hogy te hogy érzel az okés.Ezt kell is.Viszont szerintem ne mondd hogy te újra szeretnéd kezdeni és ne kezdeményezz csókot.Várd meg míg megkérdezi hogy járná-e vele újra és várd meg míg ő kezdeményezi a csókot!


20/L

2015. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyit!


Ha nagyon csókolni akarod már van erre egy taktika! ;)

Hirtelen puszild meg tegyél úgy mintha a puszid félre csúszott volna.Ekkor az arcáról azért le lehet levenni mi a helyzet.

2015. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bogyesz98 válasza:
A nagyanyám szerint csak a töltött káposzta jó újramelegítve...Ő pedig tényleg vágja a dolgokat az biztos :D
2015. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jún. 28. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:

meddig voltatok együtt szakítás előtt? jó volt a kapcsolat? ki szakított kivel? mi volt az ok? azért ezek elég fontosak, kár, hogy kihagytad őket.

ha sokáig voltatok együtt (x > fél év), keveset veszekedtetek, kiegyensúlyozott volt a kapcsolat, boldogok voltatok, akkor lehet esély arra, hogy ha újra összejöttök, lenne értelme.

ha csak unatkoztok, nem találtok a másik helyett "jobbat" (nincs ló, jó a szamár eset), akkor felesleges, hamar szakítás lesz belőle.

mi barátommal 9 hónap után szakítottunk (előtte 2 év barátság), ez kb. 7 hónapig tartott. ez idő alatt volt, hogy beszéltünk, volt, hogy nem. sosem volt mással és én sem. most újra együtt vagyunk 4 hónapja, boldogok vagyunk.:)

szóval még egyszer mondom: kár, hogy nem írtad le, miért szakítottatok, ki szakított, meddig voltatok együtt.

lényeg, hogy neked kell érezni. mindenképp mondd el neki, hogy érzel "valamit" (bár ha ez nem szerelem, szerintem kár belemenni), aztán majd alakul.:)

2015. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!