Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehet hogy ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet hogy ennyire távolság tartó?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 10 évvel ezelőtt volt egy pár éjszakás kalandunk. Én nagyon szerelmes voltam ebbe a srácba de ezt ő nem tudta esetleg csak sejthette de azt sem hiszem.

Most úgy hozta a sors hogy egy helyen vagyunk továbbképzésen és elég furcsán viselkedik PL: mindenkinek a társaságában nagyon jól elvan de ha én is ott vagyok akkor szinte levegőnek néz

Máskor meg a csoportba hangoztatja hogy mi már milyen rég ismerjük egymást és milyen jóba voltunk régen

de konkrétan nem mondja hogy mi volt köztünk ,

én már túl vagyok rajta rég csak furcsállom ezt a viselkedését mert én normálisan próbálnék vele viselkedni ugyan úgy kezdeményezek beszélgetést a társaságban vele is mint másokkal de ő nem ,meg pl van egy szabad hely mellettem és ő inkább nem ül le.

Mi lehet ennek a viselkedésnek az oka ?Ennyire Utálna ?


2015. jún. 29. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Zavarba van szerintem, nem tudja mit akar. Nem áll készen egy kapcsolatra
2015. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De én nem is szeretnék vele kapcsolatot túl vagyok már rajta és van párom is.

Csak furcsállom ezt a viselkedését

2015. jún. 29. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd őt levegőnek te is. Hagyd rá, ha valami baja van akkor előbb utóbb ugy is elmondja
2015. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet szégyelli a múltat és nem akarja hogy kiderüljön? De akkor miért hangoztatja hogy mi már milyen rég ismerjük egymást és milyen jóba voltunk régen ,vagy csak zavarba akar ezzel hozni?
2015. jún. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!