Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nyíregyházi erdei tornapályá...

A nyíregyházi erdei tornapályától a sóstói vasúti sínekig (fasorompóig, rövidítések nélkül) tartó szakasz milyen hosszú?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 19:19
 1/3 Belus Tamás válasza:
A erdei tornapálya ivókútjától a fa sorompóig a rövidítések nélkül 2030 méter oda-vissza. Ha a parkolótól indulsz, mondjuk a jobb oldali sorompótól akkor 2200 méter oda-vissza. (Garmin Forerunner 305 gps órámmal mért eredmények átlagait vettem figyelembe)
2012. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 2500m-re emlékszek, de ha nagyon le akarod akkor google earth-on méterre pontosan le tudod mérni
2012. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm.


De van kis egy problémám van a fenti távokkal.

Mégpedig hogy ez alapján amikor futok, azt kb. 5 km/h sebességgel teszem.

Ha nagyon nincs jó napom, akkor egy kört 25 perc alatt teszek meg. Ha ezt levetítem 2 km-re, akkor az bizony 5 km/h-ra jön ki.

Ami szerintem nem valós, hiszen gyalog közlekedem és vannak bizonyos távok ( most gyorsan le is mértem a google útvonaltervezővel gyalogos módban) amikről tudom, hogy mennyi idő alatt teszem meg, és eszerint a gyalogló sebességem hozza az átlagos 5 km/h-át.

Ezek szerint amikor kocogok azt baromi szerencsétlenül és lassan csinálhatom.

Azt pedig végképp nem értem, hogy ilyen tempóval, hogy tudok megelőzni sétálókat és más kocogókat.

Asszem itt komolyabb mérésre lesz szükségem a sebességemet illetően.


A válaszokat még egyszer köszönöm.

2012. okt. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!