Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy gyűjtsek bátorságot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyűjtsek bátorságot? Többi lent!

Figyelt kérdés

Holnap megyek egy szülinapi bulira barátnőimmel, és ott lesz az a fiú is aki bejön nekem, meg én is bejövök neki. Már szerelmes is volt belém, bár most nem tudom hogy szeret-e még. Nem sokat beszéltünk még élőben, de holnap tuti fogunk mert fb-n már beszéltük hogy ez meg az lesz, nekem meg már annyira hiányzik hogy nem bírom tovább beszélnem kell vele holnap. Van 2 tesója, egy tőle egy évvel idősebb nővére van, aki nagyon jó barátnőm (és itt is fog aludni még a héten), meg van egy bátyja de de ő már nagy, 27 éves azt hiszem, és még mindig otthon lakik. Ma anyum mondta hogy holnap este aludjak náluk, mivel a lánnyal jóban vagyok, de ő egy szobában alszik az öcsével, akibe én szerelmes vagyok és én is bejövök neki:3, és meglehet hogy én is abban a szobában aludnék. De az szüleit nem is ismerem, meg a nagy tesójukat sem...szóval tőlük nagyon tartok. Amúgy lenne hozzá kedvem meg minden, hát azzal a fiúval aludhatnék egy szobában akit szeretek, de nem merek. Először megvárom hogy a lány itt aludjon nálunk, és majd beszélek vele az öcséről.


Na de majd ha azt mondja a barátnőm hogy én is aludjak náluk akkor hogy szedjem össze magam hogy legyen bátorságom hozzá?

Amúgy elég béna kérdés, de most annyira hiányzik a fiú, hogy valahogy ki kellett magamból adnom...:/


2015. jún. 29. 21:45
 1/4 Laki4 válasza:

nos egyszerű. ha biztos vagy benne h te is bejössz neki akkor annyi a dolgod h kicsit közelebb bújsz hozzá néha egy-két téma serkentő és még egy pár apró jól álcázott szzöveg pl.:

-szülinapi buli van (nem tudom isztok-e de hanem akkor műdödik) férle hívod beszéglettek utána átkarolod mondod neki h néha fura dolgokat érzel bújsz hozzá stb. és ha ezek után se érti a helyzetett fogod magad és egyszerűen lekapod :D vagy ha neked ez megint bátorság kérdése akkor adsz neki egy két puszit és mindig beljebb haladva a szája felé ;) ezek után ha még mindig nem veszi a lapot akkor vágd az arcába h istenem bejössz stb. (ez a legrosszabb megoldás de még is egy megoldás )

17/f

2015. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen :)
2015. jún. 30. 08:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a "fogod magad es lekapod" dolog ez az lenne hogy megcsokolom vagy atolelem?😁
2015. jún. 30. 08:23
 4/4 Laki4 válasza:
hát figylej ahogy érzed de ha már csak emg öleled akkor meg minden magától ;) ha minden igaz :D
2015. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!