Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan gyüjtsek bátorságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyüjtsek bátorságot ahhoz hogy megcsókoljak egy csajt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra ha te nem, akk megteszi más, nagy levegő és belevágsz az ismeretlenbe ;)
2014. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még óvatosan se támadd le ezzel, ha már megbeszéltétek az együttlétet, mondd meg neki, mennyire szép. és kérdezd meg, hogy meg-e csókolhatod!
2014. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy reggeli ima, minden nap egy hónapon keresztül elég kell, hogy legyen.
2014. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a csaj nem akar tőled semmit, ne csókold meg. Ha viszont csatlakozik hozzád, ha hívod, érezni lehet, hogy meg akar ismerni, akkor meg gondolj abba bele, hogy ő a te csókodért van itt.

Én ezért nem csókolózok első randin, ha a lány kimondottan számít nekem. Ha annyira nem, akkor megpróbálom. Ha nem szeretné, akkor még előtte kiderül.

Ha nincsen így sem merszed, akkor próbáld meg magad olyan szituba hozni, ahonnan már nincsen visszaút. Ilyen pl. az, hogy: Megcsókolhatlak? Ha a lány igent mondd, akkor meg kell csókolnod. Nincs mese :D

2014. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzményének kell lenni. Szórakozóhelyen is legalább annyi, hogy már pár perce együtt táncoljatok. Egyébként meg először randira kell hívni a csajt, és legkésőbb első elköszönéskor már próbálkozhatsz nyugodtan.
2014. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg fiúval,utána már piskóta lesz a csak :D
2014. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6, ne reménykedj
2014. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
arra gondoltam,ahhoz nagyobb bátorság kell.Köszi én nem kérek belőle.gondolom magadból indultál ki.:D
2014. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!