Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csókos történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos történetek?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek, hogy nektek milyen volt, hogy történt?:) kort és nemet is írjatok ha van kedvetek:)

2014. aug. 25. 02:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne, mert még nem csókolóztam soha.
2014. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Szívesen elmesélném, csak az a gond, hogy nincs mit.
2014. aug. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
csatlakoznék én is a forever alone buliba 16f
2014. aug. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Én is :/ 16f
2014. aug. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

16 voltam, amikor egy haverommal este 11kor ültünk a szobámba a gép előtt és éppen szétuntuk a fejünket, amikor váratlanul rámírt az unokatestvérem, hogy nincs e kedvünk lemenni dunaharasztira egy házibuliba , méghozzá egy olyan házba ami egy fél háztömböt elfoglal. Egymásra néztünk és egyszerre kimondtunk: MENJÜNK!

2 perc alatt összekaptuk magunkat és rohantunk hogy elérjük az utolsó vonatot. Az állomáson egy már igen jókedvű fogadóbizottság várt minket köztük a kuzinom és 2 igen csinos lányka. Elvezettek minket a házhoz (bár a hangok alapján odataláltunk volna magunk is) gyors bemutatkozás pacsi, puszi után végül így 5en kezdtünk el inni és beszélgetni, később a kuzinom elvált tőlünk. Az elejétől fogva egyértelmű volt, hogy kinek melyik lány tetszik, szerencsére pont jól jött ki dolog, továbbá az a pár üveg bor segítet méginkább megtalálni a közös hangot. Jól elvoltunk, így 4en. Amikor kezdett leülni a buli, felmentünk a tetőre, nagyon tiszta volt az ég, minden tele csillagokkal, megteremtve a tökéletes alkalmat. ez 4 éve volt.

Hát így! :D

2014. aug. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A legelső 14 voltam, (jó régen volt már), épp búcsúztunk, egymás felé fordulva álltunk, beszélgettünk és szép lassan hajolni kezdett felém, én is vettem a lapot és hozzáhajoltam, nagyon jó érzés volt, egyből tudtam mit tegyek vis leutánoztam, amit Ő tett, ráéreztem. Nagyon érzékien csókolt. Bár nem számítottam rá, nem bántam meg.

Azt mondják az elsőt sosem felejti el az ember.

36/N

2014. aug. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
92%
a barátnőmék kiköltöztek Hollandiába. Amikor nyáron jöttek filmbe illő találkozás, nyakamba ugrott, pörögtünk a levegőbe és el nem engedtük egymást. Elsétáltunk a parkba egymás szemér néztünk tök hülyeségekről meg értelmetlen dolgokról beszéltünk, aztán amikor a nap már kezdett lemenni akkor szólt hogy a szülei bármikor hívhatják. Akkor megfogtam az arcát óvatosan felém fordítottam és megcsókoltam. Sajnos aztán visszamentek úgyhogy a kapcsolatot nem erőltettük de most is barátok vagyunk és tapasztalatgyűjtésnek jó volt :) ez 13 évesen volt F
2014. aug. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy táborban történt. A sráccal már ismertük egymást előtte és már úgy mentünk oda a táborba h hu esetleg lesz köztünk valami. A dolgok jól is alakultak,mindig jött oda,cuki volt,mellém ült,flörtölgettünk,ölelgetett. Telt-múlt az idő és este lett és ittunk egy keveset. (hozzá teszem tényleg keveset,csak 1-2 cidert,legalábbis én,ő isten tudja mennyit) és elkezdett ölelgetni; hátulról megölelt és átkarolt; puszit adott az arcomra,erre én is adtam neki,erre ő megint és én megint viszonoztam. Ezt addig folytattuk míg ezek a puszik egyre jobban közelítettek az ajkakhoz és megcsókolt. Egy nagyobb társaságban álltunk és mindenki csak nézett h őőő,oké. Szal félre vonultunk máshova. Hihetetlen jó volt,szenvedélyes és vad. Az már más h másnap a srác közölte h szarra se emlékszik,de hát ez van. Nekem örök emlék marad :) 16/L
2014. aug. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
(Barát) barátnőmnél aludtam, ő épp azelőtti héten csókolózott először és nekem is alakulgatott már egy fiúval a dolog. Barátnőm kb úgy gondolta, hogy majd megmutatja milyen, mielőtt a fiúval csókolózok... Így lekapott és smároltunk egy jó 15 percig :D Ez volt 15 évesen. 19/L (hetero vagyok)
2014. aug. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Kb.fél éve volt talán.Még nem volt kifejezetten "járás" a dolog, de náluk voltam délután,beszélgettünk hülyéskedtünk.Egymás mellett ültünk a kanapén,aztán maga felé fordította a fejemet,megsimogatta az arcomat. Aztán csak úgy megtörtént.


Az első nyelves csók az ez után volt 4 nappal (nem tudtunk találkozni) a buszmegállóban. 15l

2014. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!