Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés
Mondjatok el az elso csokotokat,hany evesen tortent,milyen volt stb. 13 eves vagyok es mar nagyon erdekel ez a tema,mar nagyon varom az elso csokom de meg nem volt baratom es kivancsi vagyok:)

2015. márc. 31. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

6.os voltam és a tipikus üvegezés/felelszvagymersz szitu volt. Smároltam 3 csajjal :D Az volt az első. Az egyikkel utána is folytattuk. Aztán tovább bonyolódott.

Ja, amúgy ne pont így akard az első csókodat.

2015. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen az Árpád-hídon :)
2015. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

15 evesen 4 honapnyi beszelgetes utan iderepult hogy megismerhessen meg aznap este setaltunk egy udolo ovezet szep kertjeben pont mentunk volna vissza a szuleinkhez mert faradt volt az ut miatt en adtam neki egy szajra puszit o meg elkapott a serekamnal magahoz huzott es megcsokolt :) azota is egyutt vagyunk

18/L 20/F (ez 3 eve tortent)

2015. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Részegen házibuliban. 17 évesen
2015. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elegem lett a lúzer szűz életmódból, azt mondtam, hogy most ebben a buliban lekapok egy csajt, addig ittam míg le nem smároltam egy csajt, igaz nem sokra emlékszem belőle, de jó volt
2015. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) Remélem nem haragszol,hogy hosszú választ adok, de szívesen beszélek erről a témáról, ha érdekel :D

A fiút már régóta ismertem, olyan 1 éve, nagyon jó barátok voltunk, de nem néztem rá pasiként soha, meg közben más fiú tetszett stb.. persze közben neki is volt barátnője..Mikor az én első csókom volt, volt egy szakítófélben való barátnője, én szabad voltam, nem volt azóta se barátom. Pár órával előtte a haverokkal voltunk, aztán mentem volna egy koncertre, de még volt időm ezért egy kis emlékműnél a városunkban dumáltunk, röhögtünk, közben valahogy úgy ültünk egymás mellett hogy a lábam az ölében volt, de semmi nagy cucc nem volt.Azt kihagytam hogy már volt köztünk valami feszültség, mindig öleléssel köszöntünk el, és egy idő után hosszabbak lettek az ölelések, egymás arcához dörzsöltük az arcunkat, de ezt annyira nem tudom körülírni :D a lényeg hogy volt feszültség, de nem léptünk tovább mert barátnője volt. Na és azon az este ugyanilyen feszültség volt párpercnyi ölelés után,és amikor átakartam hajolni a másik vállára, valahogy megcsókoltam az állát :D Ő mivel tapasztalt volt ő már egyből rákapott a témára és próbált nyelvezni, én meg annyira zavarban voltam hogy az állát csókoltam meg hogy nem bírtam abbahagyni a röhögést :D Ja közben egy elegáns mozdulattal kiszedtem a számból a rágót és arréb dobtam, mindeközben a karjaiban voltam, romantika a köbön :D :D Én egyre rosszabbúl éreztem magamat amiért röhögök, és közben kértem tőle bocsánatot,de ő mondta hogy próbáljam. A végén mondtam neki hogy ez nekem ma nem fog menni, én meg mentem a koncertre, ő pedig haza :D Utána írta facen hogy ez maradjon köztünk, meg hogy nem tudja miért csinálta ezt stb..Ezután már nagyon bonyolódtak a dolgok, többször csókolóztunk rövideket, de egyiket se nagyon élveztem, de aztán kb 2hónappal utána egy este megtanított smárolni, és azóta tudok és élvezem is :D Miután 'megtanított' nagyon-nagyon összevesztünk, és soha nem jártunk, habár nagyon sokat flörtöltünk az interneten, de neki kényelmesebb volt ez a 'barátság extrákkal' dolog, nagyon sokat veszekedtünk máshogy állította be a dolgokat a közös haveroknak, neki hittek stb.. azóta már kibékültünk és több barátnője volt is, de utólag belegondolva lehet hogy nem kellett volna ezt a barátságot tönkretenni, de egyáltalán nem bánom az első csókomat, akármi is történt utána :)

2015. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%

Szia.

Nekem épp ma volt az első csókom.

A barátom, akit egy hónapja ismerek, de meg csak pár napja járunk éppen várta a buszt és hát nem akartuk elsietni, búcsúpuszit akartunk, de csók lett belőle.

Amugy nem kell izgulni. A szemed automatikusan becsukodik (jobb esetben), a kezeid is tudják, hogy hol a helyük.

Egyedül a szádra kell figyelned.

2015. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 évesen kaptam egy szájrapuszit. :D
2017. ápr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!