Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok egyedül élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok egyedül élni? Ma is láttam egy csomó szerelmes párt és ismét megindultak bennem az érzelmek, pedig fiú vagyok. Nem értem miért nem jön össze nekem egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:55
 1/5 anonim válasza:
50%
Talán mert nincs 80-as paladinod?
2012. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ah én is így vagyok néha.Igazából esténként sz*r főleg.Azzal nyugtatom magam,hogy eddig mindig hiányzott valami a kapcsolataimból,szóval legalább azokat nem sírom vissza XD
2012. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23:55 : Ez hülyeség amit mondtál, a csajok egyáltalán nem buknak az lvl85 alatti, és T12-nél gagyibb szettben lévö karikra. :P
2012. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Nyomi vagy:rossz kisugárzás,túl alacsony testalkat,igénytelenség,fogalmazásképtelenség,döntésképtelenség.

2. Rossz lányoknál próbálokol.Lehet,hogy csak a fullsminkes szép lányokat nézed...

3. Nem vagy szerencsés!

2012. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont azért mert nem tudsz egyedül élni. A kapcsolatfüggőség nem csak a fiúkat taszítja ám! Túl görcsösen akarod az egészet és ez elijeszti a lányokat. Tedd fel magadnak a kérdést: Miért szeretnél barátnőt? Mi hiányzik? A szeretet? Hát szeresd magad! Tudom, nem olyan, mint amikor más szeret, de ha megvonod magadtól az önszeretetet, azzal azt sugallod, hogy nem vagy méltó rá. Így pedig nem várhatod el, hogy szeressenek. Vagy magabiztosságot szeretnél? Logikus, hiszen jó nagy simogatás az egónak, ha van valaki, aki neki te vagy az Egyetlen, a Minden és a Tökéletes. Oké, nyilván senki se tökéletes, de mindenki törekedhet rá (sőt törekednie kell!) és kihozni magából a legtöbbet. Ha csak önbizalomhiányosan ülsz a sarokban, senki sem fogja észrevenni azokat a tulajdonságaidat, amibe bele lehet szeretni. Növeld az önbizalmadat. (Ha nagyon vágysz rá, ebben is segíthetek -írj privátot!) Hiányozhat a gondoskodás is. Igazából ezt a legnehezebb orvosolni. Csak annyit tehetsz, hogy megpróbálsz a saját lábadon állni és egy idő után megszokod a helyzetet.

És ami a legfontosabb! Soha ne menj bele egy kapcsolatba csak azért, hogy legyen melletted valaki. Jobb egy egész életen át szinglinek lenni, mint egy olyasvalaki mellett, akivel nem illesz össze. Neked is, neki is érzelmileg iszonyú kimerítő lesz és csak szomorúságot okoz majd. Remélem segíttetem!

p.s: Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2012. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!