Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhívott randizni egy fiú....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott randizni egy fiú. Nemet mondtam erre pár nappal később más csajjal láttam. Mit csináljak? Többi lent.16/L

Figyelt kérdés
10 éve ismerem. Mindig jó barátok voltunk, de eddig csak barátként gondoltam rá. Nemet mondtam neki és azután két nappal később összejött egy másik csajjal. De amikor megláttam a másik csajjal, féltékeny lettem. Utána beszélgetünk mondta, hogy a szétunta a fejét, mert a csaj csak egy cipőről tudott beszélni. Erre én akkor mér voltál vele. Ő: Mert valaki más nemet mondott. Mit csináljak? Most írta .

2015. júl. 6. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen, maga alá gyűrne még.
2015. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Gyorsan tedd szét neki a lábad. :P
2015. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Te mire vágysz?
2015. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Csak féltékennyé akart tenni azzal a lánnyal és sikerült is, ahogy látom.

Döntsd el, hogy szeretnél-e vele valamit. Ne csak amiatt mondj neki igent, mert féltékeny vagy és meg akarod mutatni a lánynak, hogy "ő a tiéd".

Ne kezdj vele kapcsolatot, ha nem azért járnál/randiznál vele, mert szeretnél, hanem mert a magadénak akarod tudni.

2015. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azt mondom hogy ne!

Én voltam egy ugyanilyen szituációban a fiú esetén. Mi is barátok voltunk, és egy nap összejöttünk. Én szerelmes voltam/vagyok belé. A csaj is mondta, hogy így szeret meg úgy szeret, de éreztem hogy valami nincs rendben. Mindent megadtam neki amit lehet, sose veszekedtünk. Majd 2 hónap után kidobott azzal az indokkal hogy már nem szeret.

Pár napja beszéltem újra vele, és végre beismerte hogy sosem szeretett, csak azt hitte.

Én is előtte mikor kavargattam más lányokkal akkor féltékeny volt, nem is kicsit (pedig volt akkor pasija!).

Nem hittem el, de igaz, hogy a lányok akkor is tudnak féltékenyek lenni, ha nem szerelmesek. És ha nemet mondtál, akkor nem is vagy szerelmes.

Ne rontsátok el a barátságotokat egy kapcsolattal de előbb vagy utóbb rossz lesz a vége.

Sajnálom, de ez az igazság, amit a saját bőrömön tapasztaltam, ami mai napig kínoz.

Ha nem akarsz rosszat a fiúnak és magadnak ne kezdj bele!

17F

2015. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!