Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve szakítottunk még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szakítottunk még mindig szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Barátommal 3 éve szakítottunk fél évig voltunk együtt. Akármilyen hihetetlen, én azóta is ugyan úgy szeretem. Mindig vele akarok lenni. Vele akarok beszélni. Egyszerűen nem tudom elfelejteni akárhogy akarom. Mióta szakítottunk soha nem sírtam utána. Tegnap róla álmodtam. Sétáltunk, megfogta a kezemet, a szemembe nézett és azt mondta rájött hogy milyen nehéz nekem és megcsókolt. Aztán ma beszéltünk. 3 év fájdalma egyszerre tört ki belőlem, iszonyatosan sírtam. Még szerencse hogy csak facebook-on írtunk így nem látta ahogy konkrétan kiszáradtak a könnycsatornáim. Az a helyzet, hogy én nem akarom elveszíteni őt. Ő volt nekem az első csók, az első komolyabb fiú. Nem akarom feladni, hiszen annyira szeretem hogy képtelen lennék elengedni. Igyekszem változni, edzeni járok hogy fogyjak kicsit, újfajta frizurát vágatok és a többi hasonló dolog. Úgy döntöttem visszaszerzem őt. Nem lehet véletlen hogy 3 éve ugyan úgy szerelmes vagyok belé minden "szünet" nélkül. Az a helyzet hogy szerintem ezzel ő nincs tisztában. Nem akarom neki elmondani hogy még mindig úgy érzek. Félek hogy akkor inkább hozzám sem szólna. Adjatok valami tanácsot!:(

(Az olyanok akik tanácsolják hogy felejtsem el azok hanyagoljanak légyszi.)


2015. júl. 8. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a francért szakítottatok?
2015. júl. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elment a haverokkal bulizni és megcsalt.
2015. júl. 8. 03:21
 3/6 anonim válasza:

Nekem 1.5 éves kapcsolatom volt egy fiúval, lassan 9 hónapja, hogy vége. És is nagyon szeretem, sokszor sírtam/sírok miatta. Ráadásul ő a legjobb fiú barátom haverja(így is ismertem meg), szóval nincs esély, hogy egyszer-egyszer össze ne fussak vele. Azért szakítottunk, mert ő állandóan buliba járt, lerészegedett, és ez fontosabb lett neki mint én.Face-n beszélgettünk azóta jó párszor, ő nagyon büszke a mostani énjére. Rengeteget gondolkodtam azon, hogy elmondjam-e mit érzek, mert igazából én dobtam ki, és nem akartam, hogy visszakuncsorgásnak tűnjön, végül elmondtam mit érzek. Nagyon sokat gondolkodtam, beszéltem róla a barátnőimmel, és arra jutottam(tunk), hogy a régi énjét szeretem, az a srác hiányzik az életemből, nem a mostani. Ezért úgy döntöttem, hogy hagyom inkább :/ nagyon nagyon nehéz!! Azt mondják ha lesz valaki más akkor elfelejtem, de akadt vagy 10 jelentkező, egyik sem kellett.

Ez az én esetem. Szerintem mondd el neki mit érzel, vesztenivalód nincs, és hátha ő is így érez, meg te is megkönnyebbülsz egy kicsit.:) 17/l

2015. júl. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig az első nagy szerelmet a legnehezebb elfejteni.. :) lépj tovább rajta.
2015. júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyet értek mindig az első nagy szerelmet nehéz át lépni.Én már 2 lányal voltam de őt még mindig nem tudom elfelejteni.
2017. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sose értettem mi a jobb abban ha elmesz leiszod magad szét csapd meg hasonlok. Nekem mindig fontosabb volt hogy boldogságot okozzak es ne ellenkezőleg. Figyelj nehéz ehez bármit hozzá szólni mert ugyan ebben a cipőben vagyok en is csak nekem más a történetem es nem lány vagyok :D es most ne jöjjenek hogy itt egy kis vezna romantikus srác mert Amerika focizok mégis romantikus vagyok es mindenem az a nő. Küzdj amíg bele nem halsz :D en is ezt teszem. 17/F
2018. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!