Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemmel már több mint 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegtama kérdése:

Az exemmel már több mint 1 éve szakítottunk, de egy pár hónapja újra elkezdtünk találkozgatni, beszélgetni. De megharagudott rám, és már nem is keres. Szeretném vissza kapni mert én nagyon szeretem! Szeretném vissza kapni, lehetséges ez még?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy több mint 1 éve vége lett, és most hogy pár hónapja újra találkozgatunk, nem haladtunk egyről a kettőre. Pedig már vagy 3 hónapja ezt a se veled se nélküled kapcsolatot játsszuk és neki ebből már elege van, hogy én nem léptem semmit se. Tudom hogy már nem egy idegen csajról van szó számomra, de én egy ilyen félénk típusú vagyok az ilyen kezdeményezés terén, és ez a 3 hónap alatt még egy csók sem volt. Hogyan tudnám jóvá tenni a hibáimat??

Én 20/F ő 19


2015. jún. 1. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

bizonyítsd be, hogy komolyan gondolod és kezdeményezz

elhiszem, hogy nem könnyű, de ő csak erre várt, talán még mindig

ha most megteszed, még lehet összejön

2015. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az én exem sem ilyen lett volna, meg a fene nagy büszkesége tudod, amivel rejtegette az állítólagos mély érzéseit és elbizonytalanított teljesen... Lehet, még együtt lennénk...

Ismered a mondást, amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, mert ha te nem lépsz, majd lép más, de az lehet, fájni fog.


Mondd el neki, amit szeretnél!!!!!

2015. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de hogyan bizonyítsam be neki? ha már nem is akar velem találkozni.

vagy csak egy kis idő kell még neki? mert mind ez tegnap történt...

2015. jún. 1. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Nem véletlenül szakítottatok, ami egyszer nem működött, az most sem fog. Hülyeség megint összejönni! Nem illetek össze.
2015. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!