Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most szerelmes belem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most szerelmes belem?

Figyelt kérdés
Van egy lany, aki ha talkozok vele olelget,simogatja az arcom es mindig cukinak hiv, ha belenezek a szemebe elkezd mosolyogni.. Egyszoval mindig flortol. Mindketten 14 evesek vagyunk. Most ebbol mire kovetkeztethetek? Elnezest az ekezetert de telorol vagyok. Ha lehet csak normalis valaszokat:)
2015. júl. 10. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, ha ki van a f#szod vele akkor rázd le, nekem is v olt ilyen h folyton odabujt hozzám a csaj, kérdezősködött meg b#sztatott de nekem nem tetszett, rohadtul nem és leráztam
2015. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol nem akarom megbantani mert baratok vagyunk...
2015. júl. 10. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen:) A fiu-lany baratsag mindenkinek mas fogalom. De vannak kozvetlenebb szemelyek, akik szeretik ezt csinalni a baratjukkal :)))

En speciel imadom a baratom cukinak hivni, meg mi is folyton olelgetjuk egymast. Nalunk ez mar megszokas:) Amugy meg is kerdezheted a lanyt, hogy erez-e irantad valamit. *-*

14/L

2015. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elotte azert vard le!
2015. júl. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek mindenkivel csinálták a se# et szóval vigyázz velük nehogy elkapj valami betegséget, de lehet hogy tényleg szeret tőle kérdezd meg
2015. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!