Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem, hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Szóval a lány az osztálytársam. Okos,szép és vicces. Már sokszor beszéltünk élőben és Facebookon is ( mindig én írok rá). Jól elvagyunk. Nehezen(téma), de eltudunk beszélgetni is.

Sokat viccelődünk néha a viccek egy kicsit perverzebbek, de nem hiszem hogy ő ezt észrevenné. Tudom, hogy szeret velem beszélni állandóan nevet még ha nem is mondok olyan vicceset. De zavar, hogy ő nem ír rám. Szoktam néha mondani, hogy édes huncut, aranyos stb. De úgy érzem, hogy ez nem elég hozzá több kell. 14/f



2015. júl. 11. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd, a lányok nagyon kiszámíthatatlanok. Általában ha nem ír sohasem, az már egy elég rossz kezdés... az ember a barátaira meg a haverjaira is néha azért ráír, megkérdezi hogy hogy vannak, stb. Ha nem ír sohasem neked, akkor az azt jelenti hogy igazából nem nagyon érdekli hogy mi van veled. Az pedig egyértelműen elutasítás, még a barátjának se tekint igazán. Próbáld ki hogy nem írsz rá egy ideig, és nézd meg hogy érdeklődik-e. Esetleg mondjad neki hogy ő is írhat neked nyugodtan ha van kedve. De ha ezek után sem keres akkor passz... a legtisztább az lenne ha elhívnád fagyizni vagy valami, akkor úgyis megtudnád a választ.
2015. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megy a zöldike. :)
2015. júl. 11. 21:42
 3/7 anonim válasza:
Tényleg nem a legjobb ha nem ír.Mondjuk lehet ,hogy nem mer.Régen minden fiúra ráírtam aki bejött,most már nem merek.(visszafejlődők) :DD Viszont ha mindig visszaír az jó jel ,aki nem jön be annak hosszas beszélgetés után nem írok vissza.Ezekre a perverz viccekre ,hogy reagál,és az édes,huncutra?Ebből talán le lehet szűrni be jössz -e neki.Kicsit légy elérhetetlen.Engem jobban izgat,ha valakit nem kapok könnyen. 14/l
2015. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi! (zöld)
2015. júl. 11. 22:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy hogy reagál smileyt ír meg hasonlót ír vissza.
2015. júl. 11. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
de biztos volt olyan hogy rád írt lehet hogy érzelmi zavarban van te szereted őt mert ha igen akkor mond el neki és biztos volt olyan hogy ha egy ideig nem beszéltetek biztos aggódott és rád írt nem ? Csak légy vele őszinte mielőtt túl késő lenne (szóval még ezen a héten) . ki tudja mi fog történni lehet hogy talál mást és te fölösleges leszel de ezt ő nem biztos hogy akarja és elmúlik a köztetek lévő barátság . Vigyázz rá.
2015. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy még aktuális-e, de lehet hogy ez nem azt jelenti hogy nem tetszel neki, sőt a lányok akkor mernek kevésbé ráírni egy fiúra ha tetszik nekik, de persze lehet hogy nem tetszel neki, szóval vaahogy tudatni kéne vele, ha meg nem akkor meg maradtok barátok :)
2015. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!