Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb lány barátomba! Mit tegyek? F/16

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. Lehet, hogy kicsit hosszúra fog sikerülni. Szóval van egy lány, és szinte legjobb barátok vagyunk. És tényleg nem az, hogy "fiú és lány között nincs barátság", mert mi tényleg nagyon legjobb barátok vagyunk. Jól néz ki, legalább is számomra olyan külsővel rendelkezik, mely megfelel a saját ideálomnak. Tetszik, de nem csak a külsője miatt szeretem őt, illetve szerettem belé. Az egész lány, amit sugároz felém, amit kitud belőlem hozni, amilyen hatással van rám. Szóval külső-belső egybevéve. Egy iskolába, de nem egy osztályba járunk. Nagyon sok mindent megszoktunk egymás között beszélni, vannak dolgok, amiket csak nekem mer elmondani, és fordítva is viszonozom szintén így, hogy mondok el neki olyan dolgokat, amik teljesen diszkrétek. Kérdésem lenne, hogy mit tanácsolnátok, mit tegyek? Ha bevallom neki, hogy többet érzek iránta, akkor nem fog emiatt a barátságunk elhanyagolódni? Úgy értem, hogy nem foglalkozik velem úgy, mint ahogy eddig tette, beszélget inkább más fiúkkal, tehát kettőnk közti kapcsolat teljesen megváltozik. Köszönöm szépen a segítséget, hálás lennék érte!

#barát #szerelem #legjobb barát #szerelmes lettem a legjobb barátomba
2015. júl. 11. 17:53
 1/6 megadeth18 ***** válasza:
Hát igen ez rizikós. De ha tényleg a legjobb barátod, akkor nem fog azért haragudni rád, mert beleszerettél. A legrosszabb esetben friendzone-ol, és maradtok barátok. Kérdezd meg, lehet hogy időközben ő is beléd szeretett.
2015. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, előrelépés csak akkor lesz, ha erről beszélsz vele. nem lesz egy kellemes beszélgetés, azt előre borítékolom. De ha szeretnél kitörni a burokból, akkor ez kell hozzá. Vidd el sétálni, valami szép teaházba, és beszélgessetek. Fogd meg a kezét, ha látod, hogy hezitál. Apránként.
2015. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát... csak barátként fog rád tekinteni , de probáld elmondani neki
2015. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni. Talán apránként közeledj hozzá úgy, hogy belecsempészel egyre romantikusabb dolgokat a kapcsolatba. Kezdetnek pl menj el együtt vele moziba, próbálj olyan filmet választani, ami neki tetszik és egy kicsit romantikus is, vagy sétálj vele szép helyen. Ha van nála esélyed többre, akkor úgyis beléd szeret, ha meg nincs, akkor marad a barátság. Ha viszont lerohanod az érzéseiddel és ő épp nem viszonozza, akkor valószínűleg a barátságnak is lőttek.
2015. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2015. júl. 12. 19:45
 6/6 Bakos G. Bence ***** válasza:
Mi lett az ügyből? :-)
2021. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!