Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy nagyon zárkózott személyne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon zárkózott személynek mondtam hogy szeretem, akit nagyon régóta ismerek, akkor ő emiatt távolságtartó lehet?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon-nagyon régóta ismerem, nagyon-nagyon régóta szeretem, s viszonylag sok időt eltöltöttünk kettesbe is, próbáltam felé komolyabban nyitni, de semmi reakció, mikor elmondtam, hogy mennyire szeretem, akkor szinte megijedt és most nem szól hozzám sem.

2015. júl. 12. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szűz :D hagyd a pics#ba
2015. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, s nem érdekel. Annyira te még nem szerettél senkit, mint én őt!
2015. júl. 12. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fiúról ha lányról van szó, ez a személy nem érez így irántad. Ügy lezárva.
2015. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első barátnőm szerettem, de otthagytam, mert rbanc. Másodikat nem szerettem, csak kellett a punci már.

De ő teljesen más.

2015. júl. 12. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeret? Nem biztos, csak annyira félénk, hogy elfutott, amikor ezt mondtam neki.
2015. júl. 12. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
u.i.:NEm fiatal, hogy elfutna, mint oviba, 19 éves
2015. júl. 12. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szeret...bocsi.Az, hogy zárkózott, meg szűz egy lány, nem jelenti azt, hogy egy "szeretlek"től megijed.

Én a tavasszal jártam így, 6 év után egy haverom szerelmet vallott. Azért távolodtam el tőle, mert nekem ő csak haver, és sem megbántani, sem kihasználni nem szeretném. 17(csendes, visszahúzódó, szűz)L

2015. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!