Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiszek a bizonyos Nagy Ő-ben....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszek a bizonyos Nagy Ő-ben. Szerintetek egynél több is lehet? Vagy csak egy igaz szerelem jut az ember életébe? (18/L)

Figyelt kérdés

Én már megtaláltam. Ő 25 éves. 6 éves korom óta belé vagyok esve. Tesóm legjobb haverja. Reménytelen. Nem vagyok közömbös számára. Tudom. Mert egyszer részegen közölte velem, idézem:

- Figyelj!

- Igen?

- Meg akarlak kúrni, hátulról.

Csend.

- Seggbe akarlak dugni.

- Nem, nem fogsz.

Rettenetes megbántott. 1 évig totál odavoltam.

De még mindig szerelmes vagyok belé, bár ez az este még mindig nagyon fáj.


2015. júl. 13. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagy ő nem létezik. Mármint nem meg van adva. Az a nagy ő akit azzá teszel. Az emberek változnak... nem maguktól, más emberek hatására... Rendszerint a másiknak lehetőleg pozitív irányba... így tud kialakulni az a bizonyos tökéletes :) Szerintem. Szóval az én meglátásom szerint több is lehet.
2015. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vonzódik hozzád, bár elég bunkón közölte. Az ember életében szerintem több nagy szerelem van, és több nagy Ő. Azt javasolnám, hogy próbáld ezt a srácot elengedni, és olyat keresni, aki részegen nem csak "megdugni" akar. Elhiszem hogy nehéz túl lépni valamin, de sajnos van amikor muszáj.
2015. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es köszi, hogy írtál, elfogadom a nézeted:)

2-es nagyon őszinte, és igen el kéne engednem, de valóban nem könnyű. Az a probléma, hogy mindenkiben őt keresem.

2015. júl. 13. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy mindenkiben őt keresed nem probléma... El fogod tudni felejteni hidd el. Ha megismersz valakit, keresheted benne a srácot de nem fogod megtalálni. Mármint ha nagyon jól megismered az illetőt... És örülök hogy elfogadod a nézetem :) Én ebben hiszek és jól esik hogy vannak akik egyetértenek ezzel :) #1-es voltam
2015. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az 1-es válaszólóval. Ha találsz valakit akiben valami megfog, akkor már nem őt fogod keresni benne hidd el. Én is át éltem már hasonlót, nem is egyszer. Ha elmész több helyre ahol lehet ismerkedni, pl kocsma vagy szabadtéri koncertek akkor megadod magadnak a lehetőséget a tovább lépésre. A lényeg hogy próbálkozz mást találni, és ne várj rá :)

A 2. voltam

2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok arről, hogy azt mondta meg akar .... hátulról? Miért pont hátulról? Az egész helyzet sokkal bizarrabb ettől. Annyira megalázó...
2015. júl. 13. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez volt aztán a vallomás...

Figyelj, lefordítom a te nyelvedre, hogy ez az ő olvasatában mit is jelentett.

"Szia, le akarok feküdni veled, kiélni rajtad a perverz hajlamaidat, nem is tördőve azzal, hogy neked jó-e. Ennyire kellenél, többre nem. Csak egy szextárgy lennél nekem, nem több."

Ezt fejezte ki ezzel a te "nagy szerelmed".


Egyébként meg a párkapcsolati státuszok nincsenek kőbe vésve, idővel, és a körülményektől függően változhatnak a dolgok. Igen, lehet több emberből is különböző időben "nagy Ő".

De az biztos, hogy nem azzal fog nyitni, hogy megfarkalná a rektumodat.

2015. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem belé vagy szerelmes, hanem megfogott benne valami, és felépítettél neki egy karaktert, amibe szerelmes vagy, és ami teljesen más, mint ő valójában. A részeg megnyilvánulása nagyon nem illett abba a karakterbe, amit felépítettél, ezért teljesen magad alá kerültél. Még mindig szerelmes vagy, de igazából nem belé, hanem még mindig a képbe, neki viszont teljesen más jelleme van.

Megoldás: felejtsd el, harcolj az érzéseid ellen, mert úgyis csak csalódást okozna.

Én is voltam hasonló helyzetben, évekig bele voltam zúgva egy srácba, legalábbis azt gondoltam, hogy nagyon szerelmes vagyok belé (nem volt köztünk semmi), aztán később megtudtam róla egy-két dolgot, amit korábban nem, és rájöttem, hogy nem is belé voltam szerelmes, hanem egy általam elképzelt karakterbe, amit rá vetítettem ki, ő pedig nem is olyan, mint amilyennek elképzeltem. Örülök, hogy nem lett semmi az egészből (nehéz volt elengednem akkor), azóta eljött az "Igazi" az életemben, akit azért szeretek, aki, és nem egy "képbe" vagyok belézúgva.

2015. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia:) én is úgy gondolom, hogy idealizáltam ezt a személyt, ez sokszor megfordult a fejemben, talán csak féltem belátni. De most már tudom. Köszönöm, hogy leírtad a személyes tapasztalatod, ha neked sikerült felejteni, akkor adok egy esélyt magamnak, hogy továbblépjek.:) egyébként most adott is az idő, mert a fővárosban fogok egyetemre járni, jó messze tőle :)
2015. aug. 2. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz nagyon könnyen és gyorsan felejteni, ha eljön egy olyan személy, egy másik srác, akibe szerelmes leszel. Így ez a csávó törlődni fog az érzelmi színteredről. Viszont ehhez az kell, hogy kimozdulj, amit már az előttem hozzászólók is írtak neked. Sok sikert a továbblépéshez! :)
2015. aug. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!