Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, hol szoktátok fogni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hol szoktátok fogni a lányt csók közben? És mit tesztek, ha egy lány még tapasztalatlan csókolózás terén? Hogyan tanítjátok meg csókolózni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik kéz derék másik kéz arc :D
2015. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És nem kell tanítani.. Ez jön magától :) ki kell tapasztalni.
2015. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a derekát szoktam,vagy fogjuk egymás kezét.Belejön,nemkell tanítani:)
2015. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyik kéz a hátán/derekán, a másik kézzel a fenekén. Picit magamhoz húzom. Minden lány tud csókolózni, legfeljebb még nem próbálta :) Nem olyan ördöngős az. Ne parázz rá ;)
2015. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, de vagy a nyakába rakom a karomat (kinyújtva, olyan lazán :P), vagy a fenekét fogom. Huehuehue.:3 De ha csak olyan spontán, rövid csók, csak a kezét. Ha ül kétoldalt mellé támaszkodom.

Ő a derekamat szokta fogni, ha belelendül a hajamba túr, ha kettesben vagyunk, a fenekemet fogja. Vagy néha poénból lefogja a csuklóm.:D

Amúgy érezni fogod, jön magától, csak ne legyél nyuszi.;)

2015. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!