Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy döntöttetek volna a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntöttetek volna a fiú helyében?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden arról van szó, hogy osztálytáborban megkérdeztem az egyik fiúbarátomtól, hogy akar-e velem smárolni csak úgy. Belement, de után azt mondta, hogy meggondolatlan volt, stb. Aztán megnyugodott, mert megnyugtattam, hogy nem mondom el senkinek. Szóval tovább úgy van, hogy nekem nagyon jól esett vele csókolózni, és tudom, hogy bár ő nem mondja ki, de neki is. Szóval megkérdeztem tőle, hogy meg akarja-e ismételni. Nem akarunk egymástól semmit, de csak így kavarni. Azt mondta, hogy nem akar tőbbet csókolózni, ez megtörtént és vége. Szerintetek jól tette? Mármint, ha én 14 éves fiú lennék, én belementem volna, már csak tapasztalatszerzés miatt is. Jó, értem, hogy nem vagyunk egyfomák, de tini korban tombolnak a hormonok, és szerintem átlagban belemennének a fiúk. Miért nem ment vajon bele? Ti belemennétek, ha ilyen történne veletek?

Kérlek írjatok kort is a válasz mellé. És lehetőleg fiúk válaszoljanak.

14/l



2015. ápr. 12. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, jó csaj vagy-e. Ha nem, akkor világos, hogy elég volt neki belőled annyi "tapasztalatszerzés".
2015. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán... Nem halnék bele :D

17f

2015. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló vagyok. Na, mondjuk ha visszagondolok a tinédzser koromra, akkor szerintem egy átlagos csajjal simán belementem volna smárolásba már a tapasztalatszerzés miatt is. Már csak azért is, mert 14 évesen nem voltam a lányok kedvence, tehát örültem volna, ha valamilyen csaj akar velem smárolni. Ha most 14 éves lennék, valószínű most is így gondolkodnék, bár most már tudnám hogy kell ismerkedni, szóval ha meglenne a mostani eszem, másabb lenne a helyzet. Szerintem Kérdező azért nem akar veled smárolni, mert nem vagy az ideálja, esetleg még válogathat más lányok közül is, akik jobban bejönnek neki, tehát nincs szükséghelyzetben. Ha abban lenne, valószínű, örülne a felkínálkozó lehetőségnek.


26/F

2015. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ő tényleg általánosságban helyes pasi, és én is általánosságban bejövök a fiúknak. és régebb tudom, hogy tetszettem neki, meg ha egyáltalán nem jönnék be neki, akkor se ment volna bele, főleg, hogy jól néz ki. de amúgy nem vág fel semmivel, nem csajozik, és az volt az egyik érve, amiért nem akarta folytatni, hogy ő "nem olyan".
2015. ápr. 12. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor fogadd ezt el, és zárjátok le a témát.
2015. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de TI HOGY DÖNTÖTTETEK VOLNA, ha pont ez a helyzet lenne veletek? nem kérek ilyen "fogadd el", "zárd le" tartalmú válaszokat.
2015. ápr. 12. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tanács volt, felőlem aztán elhúzhatod ezt az ügyet évekig is :-) Fent leírtuk a választ, hogy döntöttünk volna.
2015. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem ő már mást akart volna XDD

Egyszer felajánlod neki,hogy smároltok,legközelebb emelni kell a tétet..CUMI XD

2015. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Én belementem volna.

Azt is számításba kell venni hogy sok barátom szerint őrült, fura, beteg, túlságosan nyitott és szabadszellemű vagyok.

15/F

2015. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
50%
Lehet tudja hogy ribizli vagy :(
2015. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!