Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire szamit gaznak amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit gaznak amit csinaltam?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe szerelmes vagyok.eleinte o is az volt belem,de szerintem ez mar elmult.oktober ota vagyunk eleg joban kisebb osszeveszesekkel.novemberben kezdtunk el kavarni.mar akkor nagyon beleesetem.de azota sem jottunk ossze.korubelul egy honapja atmentem hozza es lefekudtunk.azert mentem bele,mert szeretem hiaba nem jarunk.vele vesztettem el es o is velem.mennyire gaz,hogy olyannal vesztettem el akivel nem is jartam?

16l



2015. júl. 15. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
rengetegen vannak ezzel igy, nem te vagy az egyetlen, hidd el:D kesobb van aki megbanja, van akit nem erdekel.
2015. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Emiatt ne aggasd magad, csak ha már megtetted ne bánd meg ennyi a lényeg.

Igaza van az elsőnek, nem te vagy az egyetlen ilyen lány.

Szerintem ha nagyobb leszel majd belegondolsz és arra fogsz jutni, hogy máshogy is lehetett volna, de figyelj! most vagy fiatal, élvezd minden percét és őrülj, hogy volt aki el szerette volna veszteni veled :) és hidd el nem ő lesz az egyetlen és utolsó fiú a szívedben akibel elvakuktan szerelmes leszel, nem ő az utolsó aki benned volt ezt elhiheted egy vadideggenek :D Ha vigyázott rád örülj neki, hogy megtörtént :)

2015. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:))
2015. júl. 15. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Egyátalán nem gáz, mivel szereted.
2015. júl. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!