Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, nők válaszát várom,...

Csajok, nők válaszát várom, szer. Intetek akar valamit a csaj tőlem komolyabban v. csak szórakozik vele, miért viselkedik ilyen kétértelműen?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,akivel egy suliba járunk. Elég bizonytalan vagyok,mert amikor legelőször odamentem hozzá és próbáltam nagyon átlagos,sulis dolgokról beszélni vele, akkor végig nevetve beszél hozzám, de közbe meg jött egyik osztálytársa és alig pár másodperc alatt el is ment vele. Eddig akárhányszor próbáltam hozzá közeledni,beszélni volt,amikor kedves volt, volt amikor meg arrogáns. Meg ha nagyon nem bírna,akkor nem szólított volna már meg ő is magától néhány alkalommal,de volt olyan is hogy simán elment mellettem a folyosón, meg olyan is hogy kis mosollyal nézett,miközben elhaladt mellettem. Mivel nem igazán volt egyértelmű a csaj viselkedése,h most tleg bejövök-e neki v.nem, ezért más csajokkal is ismerkedek, közben meg azt vettem észre,h ez nem igazán tetszik neki. Az is feltűnt,h néma szinte már bámul,de közben mosolyog,meg csillog a szeme is. Az utóbbi időben meg amikor egy helységben vagyunk elég sokszor rám néz és mikor ránézek, még mindig mosolyogva néz és közben a hajával játszadozik.

Most nem tudom,h mit gondoljak, akar-e egyáltalán vmit? Vagy még éretlen?


Jah, és legelőször azért gondoltam,h odamegyek hozzá,mert már akkor le sem vette rólam a szemét, meg egymásra is mosolyogtunk, mivel nekem bejön a csaj...



2014. jún. 10. 13:39
 1/3 IgazsagosIzomTibor válasza:
Inkább Tőle kéne megkérdezned nem?
2014. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor csak egy mód van hogy megtudd akar-e tőled valamit:

tedd a szájába a kukid.

ha kiköpi, akkor nem akar semmit.

2014. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt így látatlanban nagyon nehéz megmondani. Ha nekem tetszik egy fiú, én mindig kedves vagyok vele, nem vagyok arrogáns. Egyszer azonban volt kivétel, mikor a srác szórakozott velem, akkor voltam bunkó és voltam kedves felváltva. Amilyen ő volt velem, azt kapta tőlem vissza.

Tehát nem tudom, lehet rossz hangulata volt, amikor oda mentél és arrogáns volt. Szerintem kérdezd meg, hogy lenne-e kedve randizni? És ha igent mond menjetek el, ha nemet akkor ne. Mit veszíthetsz?

A hajjátszás, az szerintem flörtölés. Legalábbis, én szoktam használni flörtölésnél.

L/21

2014. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!