Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Női szemmel hátha ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Női szemmel hátha ti kiigazodtok a helyzeten. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel éveken át(!!) összeakadt a tekintetünk de én a kövérségem miatt sose kezdeményeztem mert ô a legcsinosabb lányok közé tartozik. Elkezdtem változtatni titkon ő miatta is (de ezt még a baràtaim se tudták) és egyszer csak bejelölt facebookon ès apró szívességeket kezdett kérni majd ez már ott tart hogy 6 hónapja mindennap keres, beszélgetünk, egyre többet találkozunk kávézásokra, programokra. Szinte mindent elmond nekem, akármit mondok nevet, rengetegszer mondja hogy hihetetlen vagyok és hogy ilyen fiúval még életében nem találkozott, ajandékot is vett nekem húsvétra... Állítása szerint részben miattam lett vége a 4 éves kapcsolatának mert féltékeny volt rám a barátja(testépítő 100x jobb külsővel mint az enyém). Tegnap részegen felhívott éjjel amikor a barátnőivel volt pedig nem is iszik és nem tudta megmondani hogy mit akar, összevissza beszélt és csak nevettünk. Ugyanakkor én még mindig nem érzem magam olyan állapotban hogy egy ilyen lánynak jó lehessek és nem tudom el hinni hogy pont az a lány szerethetne aki a legnagyobb titokban elindított a változásra. Ez picit olyan hihetetlen mint ha az élet ajándéka lenne csak nem merek élni a helyzettel. Megkérdezni se merem tőle mert rettegek a visszautasításától hogy mi van ha mind ezek a jelek amikor leírtam csak a barátkozása jelei?! Ti lányok mondtok ilyeneket, csináltok ilyeneket, vesztek ajándékot egy olyan fiúnak aki hozzátok képest külsőre egy nulla de javúl napról napra? Képzelődöm csak vagy jól érzem hogy mégis lehet valami?

2015. júl. 18. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát te esküszöm hülye vagy! :D

Itt egy ilyen alkalom,és azon pörögsz,hogy milyen a külsőd! :D Az,hogy hihetetlen vagy,az nagyon jó értelmű! :DD

Amúgy is,ahogy elmondtad,a lány olyan,akiért mér visszautasítást kapni is megéri!

A fiúk általában próbálkoznak,olyan csajoknál is,akiknél 100%,hogy nem lesznek nyerők!! Ti meg itt tartatok,amit leírtál,és nem mersz rákérdezni?? :D

Én lány vagyok,de soha életbe nem fogom magam úgy érezni,hogy bármelyik fiúnak is jó lehessek. Sőt,én még átlag emberként is alig merek megjelenni az utcán,annyi borzasztó a megjelenésem. De azért,mert mindenkitől megkaptam,hogy ocsmány vagyok,azaz nekem van mire alapozni.

De az,hogy te nem nézel ki jól,azt csak te látod így,az is lehet,hogy egy álompasi vagy!

Amúgy a legkomolyabban mondom,szard le,hogy hogyan nézel ki,hisz a lány a belsődet egy nem mindennapi ritkaságnak tartja. :D Hívd el randizni,legyetek boldogok,de ne félj ennyire a csalódástól,főleg ne attól a csalódástól,ami nem is csalódásnak mutatja magát,csak te magyarázod bele!

2015. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg te vagy a világ legnagyobb marhája. Komolyan, ekkora barom nem lehet valaki. Asszem rövidesen csalódni fog benned a drága és keres valakit, aki végre hanyatt dönti :)
2015. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 az a gond hogy nálam sem egy kis egyszerű pocakról beszélünk....

#2 szerencsére nem olyan hanyatfekvős, de igazad lehet van bennem félsz:(

2015. júl. 18. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem mi lehet a probléma de te azon kívül hogy lefogysz és sokkal bátrabb leszel mást nem nagyon tehetsz. Tényleg marha vagy hogy nem mered meg kérdezni, meg elhinni sem. A lány részéről azt el tudom képzelni hogy nem vagy az esete, sőt, de ettől függetlenül még beléd szerethetett hisz ez csak a belsőn múlik. A külső számít, de a szív ügyeiben sokszor nem az ember dönt. Egyszer az egyik nő ismerősömmel beszélgettünk hogy volt egy pasi az életében aki nagyon udvarolt neki de nem volt kölcsönös a vonzalom mert nagyon kövér volt a pasi. Mivel a srác nagyon hajtott csak csak lett egy két randi, aztán egyre jobban meg kedvelték egymást, végül házasság lett belőle. Mikor én meg ismertem a nőt már elvált volt, de valószínűleg nem a srác külseje volt a válás oka...

Én más vagyok. Nekem ha nagyon nem jön be valaki külsőleg nem is mennék bele a randiba, bár hál isten még nem volt ilyen udvarlóm, ritkán kezdeményeznek felém, így többnyire én választok.

A le írásod alapján ez a lány inkább a fentebb leírt kategória,

... szóval képzeld csak el, lehet valami.

2015. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt most halál komolyan gondolom, EMBERT is ölnék, ha ilyen lehetőségem lenne. 22f
2015. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!