Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha alacsony termetem miatt igazából értelme sincs próbálkoznom lányoknál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs lány, aki vonzódna egy alacsony fiúhoz, hiszen minden lány magas fiút akar és a képeken is ha látok alacsony meg magas fiúkat egymás mellett én is undorítónak látom az alacsony fiúkat, hát akkor egy lánynak el tudom képzelni mennyire sokkal undorítóbb és taszítóbb lehet egy alacsony fiú. Én értem, hogy a lányok magas fiúkhoz tudnak csak vonzódni, de egyre nehezebben viselem a kudarcokat, hogy míg egy magas fiú csak odamegy egy lányhoz és mosolyog és már viszi is a lányt, engem meg eltaposnának legszívesebben a lányok, mint valami ronda csótányt vagy élből lekoptatnak, mert én csak egy alacsony, aranyos kis állatka vagyok nem egy magas vonzó férfiállat típus. :/
2014. jan. 17. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nincs lány, aki vonzódna egy alacsony fiúhoz"


Tévedés. _Hozzád_ nem vonzódnak, mert töketlen vagy. A többi alacsony fiú köszöni tud csajozni.

2014. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem ugyan úgy tetszenek az alacsony fiúk is, mint a magasak.. Nem attól függ szerintem.
2014. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Abszolut nem attól függ hogy valaki magas-e vagy alacsony. 3 barátom volt eddig, ebből 2 akkora volt mint én, alacsony, fiúkhoz képest :)
2014. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mégis mit takar az alacsony? Törpe vagy, vagy mi?
2014. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy alacsony vagy, ennyi az egész. Próbálkozz tovább!
2014. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kezdetnek?

Ne rinyálj.

Ismerek 165 centis pasit,akinek mindig volt MINIMUM 1 barátnője és modellek is voltak köztük.

Ja és mielőtt megint próbálnád másban keresni a hibát,nem magadban,nem volt gazdag.

2014. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az férjem baráti körében 3 alacsony srác is van. (160-165 centisek) Mindnek van párja. 7, 6, 3 éves kapcsolatokról beszélek. 24-25 évesek egyébként. A két idősebb kapcsolatban már együtt élnek.

A lányok is teljesen normálisak , szépek. Tehát még azt sem lehet mondani, hogy az alacsony pasiknak csak a maradék lányok jutnak.


Próbálkozni kell, és nem sírni, hogy nem jön össze....


Szedd össze magad.


27/N

2014. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos ez már ilyen. Ha alacsony vagy pl. 170-172cm ,akkor tényleg nincs könnyű dolgod. Majdnem mind magas férfit keres magának, ide értve még a 160cm alatti nők nagy részét is. Tudod a magassarkú és a védelmi dumájuk mindig fontosabb lesz, mint Te. Az meg hogy kapcsolatban vannak, még semmit sem jelent. A házasságok arányát kellene vizsgálni, ott már más lenne a helyzet, hisz hosszú távra nem terveznek alacsony férfiakkal. Ha 175cm magas vagy az még OK, akkor könnyen boldogulsz. Ha ilyen 170cm v ez alatti vagy na akkor az esélyeid már régen rosszak. 25/f/170cm.
2014. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A párom kemény 163 centi magas. Nem zavar, ugyanis nem rinyál miatta. Sőt, alacsonyan is az a "vonzó férfiállat típus", előttem is elég sok nője volt :)
2014. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a nők felszínesek, most itt talán van 2-3 aki azt ÁLLÍTJA, hogy nem, de ez inkább csak a kötelező látszat. Nehogy már kiderüljön milyen egyszerűek is.
2014. jan. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!