Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem patkány dolog,...

Csak szerintem patkány dolog, hogy anyám ki akar rakni, csak azért mert pót vizsgára megyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 07:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, csak fenyeget.
2015. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És egy normális anya miért fenyegetne ilyenekkel?
2015. jún. 11. 08:01
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudnál kicsit több infoval szolgálni?Hány éves vagy,miből buksz,mennyire számít a továbbiakban.Így hogy segítsünk?
2015. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

És egy normális gyerek miért bukik meg?

Ennyi erővel...

2015. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Cseszel tanulni és még neked áll följebb? Tényleg micsoda szörnyeteg anyád, azt akarja legyen belőled valami, ne csak közmunkás...
2015. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
azért egy pótvizsga nem a világ vége, hisz az augusztus végén van, addigra meg bőven fel lehet rá készülni.. egy normális szülőnek meg sem fordul a fejében ilyesmi, inkább segítenie kéne a gyereknek.
2015. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
te buktál földrajzból?
2015. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

" azért egy pótvizsga nem a világ vége, hisz az augusztus végén van, addigra meg bőven fel lehet rá készülni.. egy normális szülőnek meg sem fordul a fejében ilyesmi, inkább segítenie kéne a gyereknek."



Nyilván az anyuka egész évben szólt, hogy tanuljon a kérdező. Ebben az esetben egy normális gyerek nem bukik meg. A diáknak nincs más dolga mint, hogy tanuljon. Ha sok könyörgés, rábeszélés ellenére is megbukik, akkor valahol jogos az anyuka fenyegetése. Valamit a diáknak is le kell tenni az asztalra ám.


Én nem is értem a kérdezőt. Nyilván nem orvosi egyetemre jár, hanem vagy általános vagy szakközépbe jár. Ha már az orvosit említettem, akkor maradjunk ennél. Ha egy orvostanhallgató képes lediplomázni úgy, hogy mellette diákmunkázik (a szomszédunk lánya fogorvosként így tanul) akkor egy általános vagy akár gimnazista simán bukás nélkül végig kell, hogy tudja csinálni az iskolát.

Ma már nagyon idiótának kell lenni annak aki megbukik.

2015. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Egész jó lehet az a kapcsolat két ember között, amiben az egyik kirakná az utcára a másikat, a másik meg nemnormálisnak és patkánynak nevezi előbbit...
2015. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem van oka rá, egy pótvizsga nem a világ vége, ez tény, de ezt úgy érhetted el hogy kb sose tanultál csak szórakoztál vagy tudja fene mit csináltál mikor tanulnod kellett volna... Gondolom ezért akar kirakni, mert egy lusta dög vagy és nem látja hogy változtatni akarnál ezen.
2015. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!