Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kirándulni voltunk anya munkatársaival külföldre.(3 nap)Volt ott egy fiú is,akivel nagyon jóba lettem meg minden...Bókolt is meg ilyesmi,és volt,hogy felvett az ölébe is,nagyon aranyos volt,sokat beszélgettünk,volt hogy kettesben sétáltunk.Mondta,hogy bejövök neki,de mióta hazajöttünk,(lassan 2 hónapja) én szoktam ráírni és kezd ez az egész fura lenni.(pl.:ha felmegyek facebookra,akkor ő le,de van amikor nem.Már 1 hete nem írtam neki,de nem keres) Most akkor ez jelzés akar lenni,vagy csak szimplán már nem érdeklem?Főképp fiúk válaszát várom!

2015. júl. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold.
2015. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki nem keres, annak nem hiányzol. Sajnálom :(
2015. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is hagyd. Ha hianyoznal neki keresne teged... sajnalom.
2015. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) majd csak túllépek rajta
2015. júl. 26. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, velem is ez volt nagyjából...Van egy srác, akivel ha együtt vagyunk (mármint egy társaságban!:)

akkor mindig cukkol, állandóan a közelemben van, nagyon jókat beszélgetünk stb. de sajnos ritkán találkozunk, és így nem is szoktunk sűrűn beszélgetni :/

Én sem értem (pedig nagyon szeretném), de rájöttem, hogy ha nem keres, akkor nem érdeklem.

Tudom, nagyon nehéz, de lehet jobb lenne elfelejteni :(

17/L

2015. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd, lehet, hogy már volt barátnője, amikor megismert, vagy csak valaki jobban megtetszett neki egy másik csaj. Nem kellene foglalkoznod vele, a világon még futkározik egy csomó olyan pasi, aki (ha találkoztok) belédszeret. Drukkolok neked! ;)
2015. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: vagy csak szimpatikus vagy neki és élvezi, hogy csapja neked a szelet, de semmi több. Vagy az van, hogy csak testileg vonzódik (csókolózna, ágyba bújna veled), de semmi több.
2015. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!