Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a barátom?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk, 2 hetente találkozunk sajnos a pénz miatt. Általában reggel jön és másnap délután megy haza. Megpróbálunk minden pillanatot élvezni, de szörnyű, amikor eljön az a "bizonyos idő" és mennie kell haza. Próbálom lefoglalni magam, de mivel sokat vagyok egyedül, van időm gondolkodni, sajnos. 2 hét azért elég sok, és mire már legjobban érezzük magunk addigra megy haza. :/ Mindenről ő jut eszembe, és mivel nagyon érzékeny és bújós vagyok elég nehéz nekem ilyenkor. Veletek volt ilyen? Mit csináltatok? :(

2015. júl. 26. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyunk mi is, bár mi inkább hetente találkozunk.Nem tudjátok megoldani, hogy az egyikőtök a másiknál aludjon?Akkor többet ott lehetne.Közben pedig a lehető legtöbbet beszéljetek és ne csak facen, hanem telefonon, vagy pl skypeon is, hogy halljátok egymást.
2015. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Itt alszik mindig :) És telefonálunk minden egyes nap, de sajnos nem nagyon megy telón a beszélgetés, olyan üres úgy.
2015. júl. 26. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
a skype tényleg jó ötlet. és azt nem lehet megoldani, hogy te is elmész hozzá 2 hetente? és akkor minden héten találkoznátok. amúgy hány évesek vagytok?
2015. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy ideig skypeoltunk, de most nem megoldható, nincs kamerája mert vmi ilyen fura gépe van :D :) 17 & 18
2015. júl. 26. 19:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is a barátnőmmel. csak, mi kicsit ritkábban találkozunk. de, telefonon nem megy úgy a beszélgetés. még fbn is jobb , mint telefonon. nálatok mekkora a távolság ? :)
2015. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
200 valamennyi :/
2015. júl. 26. 19:59
 7/13 A kérdező kommentje:
#1 :) Erre senki sem volt kíváncsi :**
2015. júl. 26. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:
ohh, hát az elég sok :/ mi köztünk csak 90km van :)
2015. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Örülök neki, az nem "sok" :) ^^ Ezt nagyon nem érti az, aki nincs benne.
2015. júl. 26. 20:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem aztán nem hiányzik a barátod...
2015. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!