Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány de nem...

Tetszik egy lány de nem akarom neki elmondani, majd csak akkor ha eljutok ahhoz a ponthoz, hogy kiderül, hogy be-e jövök neki. Ez így jó?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg jóban vagyunk meg minden. Szoktunk beszélni, de nem olyan sokat és nekem nagyon bejön, mert ő az ideálom. Mind a ketten visszahúzódóak vagyunk, nagyon sok a közös dolog bennünk ő az első olyan lány akivel ilyen sok tulajdonságom megegyezik. Mikor beszélgettünk és a"nagy ő-ről" volt szó teljesen más személyleírást adott. Igazából sokszor beszélünk csak mindig rövid ideig. Ez talán azért van mert amikor beszélünk szinte mindig nevetgél, de nem úgy mint ahogy mondjuk egy viccen hanem másképp olyan aranyosan, csak ez annyira megzavar, velem nem tud úgy beszélni, hogy a szemembe néz a haverommal igen, meg jól elbeszélnek, de velem, csak mindig aranyosan nevetgél és pár szavas mondatokkal beszélünk egymáshoz. Ő az első lány aki szerelmet érzek, mert még más ilyen lánnyal nem találkoztam. 15/F

2015. márc. 21. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen először mindenféle képpen kerülj hozzá közelebb.
2015. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*midenféleképpen
2015. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!