Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit tegyek most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja megismertem egy nagyon helyes amerikai srácot, aki 2 évvel idősebb nálam. Nem tudom mégis hogy történhetett, de beleszerettem. És még senkit nem szerettem ennyire, mint őt. Én ezt el is mondtam neki, és azt mondta hogy ő nagyon szeret. Barátilag.

Jó, ezután letiltottam, mindenhol letöröltem, hátha sikerül elfelejtenem - de nem. Szerintetek mit tegyek?


2015. júl. 27. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Niggger ? :D mert ha igen akk inkáb felejtsd el :D
2015. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: nem, nem néger 😂
2015. júl. 27. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nem, nem néger"


Halleluja!


Hogy kérdéshez válaszoljak:


Ha tetszik neked szerintem vedd fel vele a kapcsolatot ,nem?

2015. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tartsd letiltva.

Menni fog.

2015. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as,ne tanácsolj hülyeséget.Megmondta a pasi,hogy csak barátilag szereti.A részleteket nem tudjuk.Kérdező,Amerikában is él a pasi?Mert akkor lehet,hogy csak reálisan látja a dolgokat,hogy a távkapcsolat nem működik.Nyilván tini vagy,nem költözöl Amerikába.De ha itthon él,személyesen is ismered,és így utasít el,akkor nem vagy sz esete,és minéljobban loholsz utána,annál távolabb kerül.El kell felejteni.Hidd el,13 évnyi pasizós tapasztalatom van.
2015. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Igaz,sry. :/

2015. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igen, amerikaban el.. es azt mondta meg kicsit regebben, hogy nagyon bejovok neki.. szerintem ha kicsit jobban megismerne, talan viszonozna az erzeseimet. De nem tudom...
2015. júl. 27. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ez a hajó már elúszott.
2015. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!