Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írja neten egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja neten egy csomó lány, hogy helyes vagyok, amikor szerintem csúnya vagyok? Élőben is feszélyez a csúf külsőm folyton és emiatt nem is merek lányoknál kezdeményezni, csak szemezni szoktam lányokkal, még barátnőm sem volt soha.

Figyelt kérdés

Na és az lehetséges, hogy a lányok azért fordultak meg már utánam utcán mert ronda vagyok? Lányok szoktatok csúnya fiúkra visszanézni utcán, vagy szemzni velük, esetleg a hajatokat simítgatni, ha egy csúnya fiú áll mellettetek buszon például?


Annyi kérdésem van, de még mindig nem tudom, hogy van-e esélyem egy lánynál is egyáltalán.



2012. ápr. 23. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
így nehéz elmondani. képet kérek.
2012. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem akarnak megbántani és azért mondják.
2012. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Általában az ilyen nem-vagyok-tökéletes fiúk nem pláza-cicákkal jönnek össze, hanem normális lányokkal, akiket nem csak a külső érdekel.


Én csak akkor fordulok meg egy ronda fiú után, ha társaságban vagyunk, és kiröhögjük.


Amúgy meg nem lehet, hogy szimplán önbizalom-hiányos vagy?

2012. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is szeretnék képet
2012. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok valami joképü,mégis azt mondják a csajok ,hogy nincs velem semmi gond.Ki érti a nöket?hmm
2012. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
képet, ne holdfénykapáljunk, sötét van
2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem voltak olyan gázos külsejű palijaim, hogy azt nehezen lehet überelni... xD (mégis összejöttem velük. Bár szex nem volt. De valahogy akkor nem azt néztem, hogy néznek ki, csak így utólag visszagondolva...)

Megnéznélek én is, és megmondanám.az őszintét:-)

2012. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2012. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!