Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tul akarok lepni rajta de ez sehogy sem sikerül. Vegülis én is megérdemlem a boldogságot.De állandóan csak Ő jár az eszemben és ezt nm akarom 😞

2015. júl. 28. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Mar fel eve szenvedek, de sehogy se tudom kiheverni.. talan ugy sikerul, ha jon helyette egy masik. Es ne mondd hogy nem lesz masik, jonni fog ezt te is tudod. Csak ido kerdese. Addig viszont torolj ki mindent ami ra emlekeztet legyen az egy kep, vagy zeneszam. Gondolj arra, hogy innen mar csak jo johet, sokkal tobb vagy mint o:) ha gondolod irj

16/L

2015. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nem mondod :D ***** válasza:
Hajrá :) Nekem 5 év kellett a továbblépéshez :D
2015. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szakítás utáni depin mindig a World of Warcraft segített. :D Kockulás 0-24-be egy doboz fagyival és már jobban is voltam. A jelenlegi barátomat is ott ismertem meg, és nagyon jól megvagyunk. :)
2015. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!