Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az elején mindketten nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dawvid kérdése:

Az elején mindketten nagyon sokszor mondtuk egymásnak hogy hiányzol, szeretlek és úgy is éreztük én még mindíg úgy is érzek de ő egyre kevesebbszer mondja vajon miért? Mit tegyek hogy ugyan olyan legyen a kapcsolatunk mindt az elején?

Figyelt kérdés
Dávid vagyok 18 éves és van eggy barátnőm már 8 hónapja.200 km-re lakik tőlem de megvan a bizalom oda vissza és nem csaljuk egymást. Mert én nagyon szerelmes vagyok belé és el is mondtam neki nagyon nagyon sokszor részletesen többféleképp már mindenhogy de csak akkor mondja hogy szeret mikor én is mondom! és sokszor olyan mindha nem is érdekelném őt.

2015. jún. 20. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos nem lehet hogy megtetszett neki egy másik csaj??? :/
2015. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jajjjj nem csajt akartam írni!!! :DDD bocsiiii xdddd
2015. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h nem akar nyomulósnak tűnni, éz azt szeretné ha te kezdeményeznél. De ki is tudhatná erre a választ jobban a barátnődnél, szóval ha ennyire zavar, akkor szerintem kérdezz rá nála is. :)
2015. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!