Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőmnek be kellett feküdni...

Barátnőmnek be kellett feküdni a kórházba magas vérnyomás miatt. Ilyenkor általában meddig várnak a szülés beindításával?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy én is nő nemű vagyok.

Most jár a 38 hétben, a vérnyomása tartósan 150-160 között ingadozik. Kap gyógyszert, de nem megy lejjebb. Az orvosok nem nyilatkoznak, csak annyit, hogy ha ez nem használ, kap másikat. A történethez hozzátartozik, hogy a barátnőmnek alapból magasabb a vérnyomása mint az átlagnak. Ilyenkor meddig szokás várni? Ha nem sikerül 130 alá vinni, a császár mellett döntenek? Volt valaki ilyen helyzetben?


2014. okt. 9. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszerrel beállt 130-140 körülire, nem császároztak, természetesen szültem, minden gond nélkül. Másnapra lement 110-re :D
2014. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyesek évekig élnek ilyen vérnyomással, mielőtt egyáltalán észreveszik őket. tény, hogy nem egéséges, de azért messze nem ég a ház, a szervezetének illik bírnia. A megfigyelés itt inkább arra vonatkozik, hogy nem emnjen feljebb, mert pl felbosszantják.
2014. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szer vezete bírja, már 10 éve is ilyen magas volt neki.
2014. okt. 9. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt. Tény hogy a szervezet bírja, de meddig....sajnos a magas vérnyomásnál, az érfal gyengül, nagyobb az esély a vérrögre , illetve a szív is megnagyobbodik tőle.Én is gyógyszert szedtem, mikor nem használt emelték napi 3 szemre, 140 körül tartották, néha ki ki ugrott vagy leszaladt.Ingadozott.Mondjuk túlsúlyom van, de eddig még nem szenvedtem a vérnyomásommal. Én végig hordtam, természetes úton akartak szüleszteni, más miatt császároztak. Ha nem indokolt, nem indítanak szülést. Én mondjuk nem feküdtem be, mert végig remekül tartottam magam minden gond nélkül, sokszor rá se néznek az emberre a kórházba sem.Így élből elutasítottam.
2014. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mier számít az,hogy te is nő vagy??
2014. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
T lemaradt
2014. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél nekem is magas volt a vérnyomásom, többször feküdtem vele kórházban. Gyógyszert sose kaptam, mert amíg bent feküdtem mindig alacsonyabb volt, mint az az érték amivel befektettek. :)

Nem tartom valószínűnek, hogy megcsászározzák. Nekem 41+3 hétre jött a lányom császárral, de nem a vérnyomás miatt! :)

2014. okt. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napot vártak, nem állt be semmitől. De attól is függ, hogy van a baba.
2014. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert már voltak kérdések, ahol nem derült ki a kérdező neme a kérdésből, és úgy emlegették őket, hogy férj-feleség, így a párod, úgy a párod. Egyszerű, nem?
2014. okt. 16. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsàss meg hogy megkèrdeztem!:))
2014. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!