Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felek hogy beleszeretek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek hogy beleszeretek. Hagyjam hogy alakuljon vagy inkabb verjem ki a fejembol? 15/l

Figyelt kérdés

Nem reg ismertem meg egy leendo osztalytarsam es nagyon szimpatikus volt, egy het alatt ketszer almodtam vele es csomot gondoltam ra. Nagyon megfogott benne valami, de talan ez az amit nem kellene mert meg 4 evig osztalytarsak leszunk.Orultem hogy végre valaki hasonlóan gondolkodik mint én, hogy tudok valakivel értelmesen beszélgetni. Nem vagyok az a tipus akinek elsőre megtetszik valaki..soot. Azt sem tudom hogy van-e barátnője...es ezen nem is kellene gondolkodnom.

A helyesírási hibákért es az ekezetekert Bocsi, telefonról irtam. Normalis válaszokat szeretnek es nem azt hogy "ráérsz meg,foglalkozz a tanulással", mert higgyetek el engem idegesít a legjobban. Koszonom!


2015. aug. 3. 02:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a gond azzal ha 15 évesen már érdekelne a másik nem?
2015. aug. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a lenyeg.
2015. aug. 3. 02:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi? Ördögtől való ha osztálytársak járnak?
2015. aug. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Verd ki máshonnan.
2015. aug. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez gond? Aki érett egy párkapcsolathoz az egy esetleges szakítást is tud intelligensen kezelni, ugyebár...
2015. aug. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valóban, lehet mondani, hogy miért ne járhatnátok!?

Ez a rövid távú gondolkodás.

Hosszú távon?

Ha nagyon egy húron pendültök, jol megértitek egymást.

Gondold át szerintem a barátságot.

A szerelemmel valóban a "kényszerűen" együtt töltött 4 év a gond.

Ha szakitásra kerül a sor szerinted hogyan fogod magad érezni, v. ő hogy fogja. Minden nap kerülgethetitek egymást, miközben valamelyitök már mással kavar.

2015. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szinte biztos vagyok benne, hogy nem fog 4 even at tartani. Nem arrol van szo, hogy nem tudnánk értelmesen megbeszélni ha vege van, hanem hogy utana neki vagy nekem lenne kellemetlen, esetleg mindkettőnknek.Nem akarom, hogy mar az elejen elszurjuk, es meg el sem kezdődött az ev...
2015. aug. 3. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod, itt jön be ha meg sem próbálod, nem tudod mi lesz.
2015. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Igen. Ezt irtam. Még az is más lenne ha csak egy suliba jártok. Bár az sem tul szerencsés!

Az pedig hogy soha nem tudod meg? Ha az ember átgondolja a cselekedeteinek a lehetséges következményet, nem biztos hogy kiakarja probálni, ráz e az áram.

Ahogy meg te is irtad. Lehet kulturáltan elválni. Aki megy annak mindig könyebb. De aki marad! Annak pokol lesz a mindennapok. Ha szerelmes volt.

2015. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgysem tudod elkerülni a kellemetlen helyzeteket, adódni fog rengeteg. Egyszerűen túl kell esned rajtuk és nem rágódni.

Jó akkor ne jöjj össze vele ha ennyire nem akarod.

2015. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!