Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a volt tanárommal holnap, ha azt szeretném, hogy alakuljon majd közöttünk valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap lesz az érettségi bankett, ahol ott lesz az a tanár is, akiért már a legelső évtől kezdve teljesen odáig vagyok. Én 19 vagyok, ő 33, de szerintem ha már a húszas éveimben fogok járni, ez nem lesz probléma. Engem igazából nem zavarna a korkülönbség, inkább attól félek, hogy Ő mit gondol róla. Nem tudom, hogy a családja és a haverjai előtt mennyire szívesen vállalna fel egy ennyivel fiatalabb lányt. De ez még úgyis csak jövőbeli és feltételes probléma.

Egyelőre azt szeretném tudni, hogy holnap, a benketten hogyan viselkedjek vele. 15 éves korom óta csak őt szeretem, senki másba nem voltam szerelmes, így nincs sok tapasztalatom, nem vagyok az a tipikus hódító. Eléggé elkerültem az évek alatt, mert nagyon szégyellős voltam. Most így hogyan és miről kezdjek vele beszélgetni úgy, hogy ott vannak a többiek is?


Tudom, hogy nem a legszerencsésebb, hogy éppen az egyik volt tanárommal szeretnék "kikezdeni", de azért akarok lépni valamit, mert bankett után már lehet, hogy nem is látom többet.

Erőltetni nem szeretnék semmit, úgyis rajta állna a döntés, de kb. annyit próbálnék elérni, hogy mondjuk valamikor elhívjon sétálni, vagy ilyesmi. Nem rögtön szerelmi kapcsolat, csak szeretném, hogy ő is jobban megismerjen. De ehhez hogyan keltsem fel a figyelmét?


Remélem, lesz aki elolvassa mindezt és segít nekem. :)

Köszönöm előre is!


2015. jún. 19. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Családja? Mármint a felesége és a gyereke(i), vagy a szülei?
2015. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát a remény hal meg utóljára!
2015. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Felesége és gyerekei nincsenek, barátnője elvileg volt, de szakítottak, és azóta elvileg nincs, a rendezvényekre is egyedül szokott jönni, meg mindig egyedül lehet látni mindenhol.

Apukája már meghalt, anyukájával folyamatosan tartja a kapcsolatot.


Remélem, erre voltál kiváncsi. :)

2015. jún. 19. 11:45
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon idióta helyzet, de valaki tudna tanácsot adni?
2015. jún. 19. 11:47
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
sehogy, tanulj tovább inkább.
2015. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ballagj el szépen az iskolából ,és akkor próbálkozz vele beszélgetni a kialakuló helyzetről,kettőtök kapcsolatáról,ha visszautasít akkor lesz sírás ,és fájdalom,ha nem akkor boldogság,de legalább tudod mi a helyzet
2015. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De miért lenne ez olyan reménytelen?

Nagykorú vagyok,már nem is a diákja, szóval így már nem lenne etikátlan.

És már elballagtam, egyetemre is megyek, dolgozni is fogok, szóval ez semmit nem befolyásolna.


Holnap még nem szeretném neki elmondani, eleve nem is hiszem, hogy kettesben tudnék maradni vele, hogy beszélgessünk. A többi 30 ember előtt meg azért nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni sem Őt, sem magamat.


Csak ahhoz kértem a segítségeteket, hogy milyen legyek vele holnap?

2015. jún. 19. 12:17
 8/15 anonim ***** válasza:

ülj mellé az étteremben és beszélgessetek. ha cigizik akkor kérdezd meg, hogy kimehetsz -e vele. nyilván ne a vacsora asztalnál a többiek előtt érdeklődj , hogy szingli -e, de kint megkérdezheted, ha kettesben vagytok.

biztosan le fogja vágni, hogy bejön neked, ha egyértelmű jeleket küldesz

2015. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szia! :)

Húú, de ismerős helyzet...nyugodtan írj privátot, ha gondolod! :))

Egyébként, szerintem próbálj a közelébe ülni, beszélgessetek, próbáld meg valahogyan megérinteni, pl. ha nevet, akkor a vállát. Ez nem tolakodó, de azért mégis több, mint a semmi.:))

Mellesleg, miit tanít? Ha tesit, akkor én bepisilek.:DD

Várom az üzid, ha van kedved, és majd írd meg, hogyan alakult.:)

16/L ("sorstárs") :)

2015. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, Ő nem tesit tanít. De majd leírok mindent, ha holnap sikerül elérni valamit. :)


Rendben, akkor majd próbálok a közelébe ülni, remélem, sikerülni fog. Esetleg még vannak ötletek?

2015. jún. 19. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!