Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tőrjek ki a barátzónából?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tőrjek ki a barátzónából? Vagy ebbol mar nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Eleg fura helyzetbe vagyok a lany miatt mert nem ad egyertelmu valaszt.. pl:. Egyenlore meg baratzona szokj hozza.stb de ekozben meg bikinis kepeket kuld.meg azt mondja csak nekem kuldott eddig ilyen kepeket es nem ertem mit akar...
2015. aug. 3. 04:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen de Örülj neki hogy megbízik benned. Én is csak azért küldöm el mert kérte, meg megbízom benne,hogy nem küldi tovább.
2015. aug. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ez a csaj egy egomán bunkó. Azért küldi a bikinis képeit, hogy fenntartsa az érdeklődésed. A lányok így növelik az önbizalmuk. Velem is volt ilyen, tetszett egy lány, elküldött, és utána folyamatosan játszotta az agyát nekem, meg kétértelmű dolgokat mondott, direkt, hogy fenntartsa az érdeklődésem, és hogy csorgassam utána a nyálam. Nem kellettem neki egyáltalán, de jó érzéssel töltötte el, hogy van, akinek tetszik. Szétvetette az ideg amikor le se tojtam, és elkezdtem más lányokkal ismerkedni :D Tedd ezt te is.
2015. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

mar erkeztek ertelmes valaszok ezert:

Törj ki a csendből,a sötétből,szeress szívből,

Semmi nem volt kár a percért,

Mi most célt ér, felemeltél,

S mindig itt lesz már az érzés.

(kórus: hogy volt miért,hogy elkísér,tudod jól)

Semmi nem volt kár a percért.

(kórus: mit megtalálsz, mit végigjársz, miénk lesz)

2015. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondom, de ez a csaj egy egomániás bunkó ( az alapján amit leírtál). Hagyd! Hagyd! HAGYD!!! Mert higgy nekem meg fogod bánni, ha többet látsz bele a dologba, mint kellene.
2015. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ertem ezt a helyzetet mert mondta is hogy bejovok neki stb nemtudom mit akar..
2015. aug. 3. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki, csak a rajongásod kell neki.
2015. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írd a "tőrjek"-et rövid "ö"-vel.😉
2015. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!