Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek ki a barátzónábol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek ki a barátzónábol?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok es együtt voltunk/vagyunk 8 honapja mar.Ő nagyobb nálam (28) én meg (25).Ő ugyan más nemzetiségü de a komunikálással nincsen baj. 19 évesen férjhez ment akitől lett egy gyereke akit én elfogadok es szeretem is.A férjétől elvált tavaly tavasszal.Eddig koztunk minden a legnagyobb rendben volt/van. Sosem bántottam meg,sosem sírattam meg, sosem okoztam neki fájdalmat. Nagyon sok boldog es vidám percet töltöttünk együtt. De vasárnap este azt mondta legyunk inkább csak baratok, mert nem szeret már.Nincs más pasi a láthatáron.Megbizható nő. En ezt nem tudom elfogadni, nagyon szeretem és mindenki azt mondja találsz majd jobbat nálla. Lehet. De nekem nem kell más én őt szeretem és őt akarom visszakapni,visszahoditani.Rövid idő telt el azóta de nem birok nélküle élni,minden percben csak rágondolok. Voltak előtte más kapcsolataim is de ilyen meg sosem tortent velem. Teljesen kikészültem.



Ti mit tanácsoltok mivel tudnám visszahoditani mit tegyek es mit ne? Azt a választ nem akarom olvasni, hogy keress másikat!



2015. máj. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
pár napig semmiképp ne keresd!
2015. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon neheéz helyzet, mert érzelmeket nem lehet kelteni. Vagy jönnek, vagy nem. Sajnos azt kell tanácsolnom, hogy minél hamarabb próbálj megbarátkozni az új helyzettel :(
2015. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem még sose sikerült kijönnöm.. De ha megvan rá a válasz, oszd meg az oldalon :)
2015. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy sose volt szerelmes beléd, és mindvégig csak hülyített, vagy igenis van más pasi a dologban.
2015. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszer volt hasonló helyzet közöttünk. Akkor össze volt zavarodva a kór és a nyelvkülömbseg miatt. De azt megbeszéltük és megoldodott. Ez most valami új. Akkor is ugyan ezt mondta és sikerült helyrehozni de azt nem értem hogy egyik percről a másikra miért gondolta meg magát.
2015. máj. 5. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Sose szeretett téged, csak hülyített.
2015. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!