Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van eselyem kitorni a baratzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eselyem kitorni a baratzonabol? Lany vagyok.

Figyelt kérdés
Fel eve ismertem meg egy fiut, akivel sokaig ugy tunt, hogy alakul valami, de vegul kozolte, hogy csak baratkent tud elkepzelni. Igazabol nem csodalkozom a dontesen: eleve kuzdottem par pszichologiai problemaval, pl tarsfuggoseg, enyhe onbizalomhiany es ugy altalaban nagyon "needy" (van erre magyar szo?) voltam, erre ratett egy lapattal az is, hogy egy nehez idoszakon mentem keresztul, igy gyakran sirtam, hisztiztem, duhongtem. Ennek ellenere rendszeres kapcsolatban vagyunk, tenyleg ugy erzem, hogy torodik velem, fontos vagyok neki, raadasul kulsore is bejovok neki. En jarok pszichologushoz, folyamatosan dolgozom a lelkem rendbetetelen, fejlesztem az onbizalmamat, tanulok, sportolok es ugy erzem, latszik a feny az alagut vegen. Szerintem hamarosan kepes leszek arra, hogy ne uldozzem el magam mellol azt, akit szeretek. Vajon akkor lehet eselyem, vagy ezt mar elrontottam? 19/F, 22/L
2015. ápr. 28. 16:14
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Van.
2015. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi, kicsit bovebben? :)
2015. ápr. 28. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Van.
2015. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyu hívd át magadhoz filmezni, vegyél miniszoknyát, párszor véletlenül hajolj be előtte. Ha nem búza, rád fog ugrani.
2015. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Interferencia ***** válasza:
Szerintem bőven lehet még esélyed, ha látja, hogy kiegyensúlyozott vagy.
2015. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Figyu hívd át magadhoz filmezni, vegyél miniszoknyát, párszor véletlenül hajolj be előtte. Ha nem búza, rád fog ugrani."


A szexualis vonzalom mar eddig is megvolt, de attol szerelmes nem lesz, csak kanos.

2015. ápr. 28. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Kanosság=szerelem.
2015. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!