Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác az osztályomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delfinek_delfinek kérdése:

Van egy srác az osztályomba én 13 ő 12 nagyon tetszik de neki más tetszik. ?

Figyelt kérdés
Minden nap írogstunk szószerint mindennap kétszer és a barátnőm azt mondta hogy azt írta neki hogy féltékenyé akar csak tenni de akibe szerelmes neki tényleg azt írja hogy szeretlek imádlak stb. ez akkor mit jelent?

2015. aug. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
pass, nem én vagyok a srác, ezért nem tudom mi jár az intelligens kis fejecskéjében.
2015. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy menj el logopédushoz
2015. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt,hogy veled csak szórakozik és más tetszik neki.
2015. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kranpusz ***** válasza:
Azt jelenti, legalább is azt sejteti hogy Téged csak talonba tart, vagy is ha ott nem jön össze akkor még mindig Téged is megkaphat...tipikus ffi gondolkodás...
2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. aug. 6. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!