Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vonjam fel magamra egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vonjam fel magamra egy fiúnak a figyelmét? Jó ötletek esetleg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik..egy évvel idősebb tőlem. Szoktunk beszélgetni de csak facebookon élőbe keveset tudtam vele eddig még beszélgetni..mivel a barátai is ott voltak! :D és félek valahogy kezdeményezni:/ vagy csak valahogy hogy vonjam fel magamra a figyelmet? mi tetszik egy fiúnak? 14/L

2015. aug. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is aktuális téma. :D

Odáig eljutottam, hogy rám írt... de csak egyszer beszéltünk.

Nem tudok találkozni vele, szóval amint elkezdődik a suli, azon leszek, hogy felhívjam magamra a figyelmet. :D

Mondjuk most lesz is magabiztosságom, mert voltam nyári munkán és vettem egy pár göncöt, amiben iszonyat jól érzem magam. :) Nah meg elég jól is áll.

2015. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én facebookon iszonyatosan sokat beszélgetek vele:D csak amúgy félek egy picit...:/ nagy magabiztosság kellene! kívánom hogy jöjjön össze neked ;)
2015. aug. 5. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi tetszik egy fiúnak, az változó. A hobbijával kapcsolatos dolgokat biztosan értékelné. De ha már beszélgetsz vele fb-n, akkor tegyél célzásokat. Bátorítsd és a fiú fog lépni. Sok sikert! :)
2015. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Köszönöm, neked is remélem összejön. :)

2015. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Facebook-on nehezebben tudod magadra vonni bárki figyelmét, hacsak nem kidobod a melled meg pucsítasz, de ezeket nem igazán ajánlom.


Szerintem egy normális beszélgetés közben dobd fel, hogy nem lenne-e kedve eljönni fagyizni valahova, vagy, hogy találkoznotok kéne, mert már régen beszéltetek élőben. Ezt biztos sokra fogja értékelni. Lehet, hogy pont ő nem mer kezdeményezni.


Beszélgetés közben aztán mosolyogj sokat, legyél kedves, nézz a szemébe, esetleg célozgass arra, hogy bejössz neki. Persze ne azt mond, hogy "húde bukok rád" vagy ilyesmi, csak célzottan. Pl.: Csodálom, hogy nincs barátnőd...


Hármas jól mondja, pl. hobbijára, kedvenc elfoglaltságaira jó ha rákérdezel. De a legjobb ha közös érdeklődési kört találsz vele. A fiúnak nagyon be fog jönni, ha eltudtok beszélni egy közös érdeklődési körről.

2015. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!