Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam a szomszédom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a szomszédom lányába, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szomszédomék olyan 2 év költöztek össze, a csávónak aki ide költözött van két lánya. A kisebbik lanya most ide költözött hozzájuk (eddig az anyjuknál laktak mind a ketten) és azt hiszem hogy belezúgtam a csajba, hogyan tovább? Hogy lehet egy ilyen helyzetet kezelni? (A szomszéddal nagyon jo kapcsolatban vagyunk mióta csak ide költözött)

19/F

A csaj pedig 17 éves!



2015. aug. 6. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
menj át a szomszédba "cukorért".
2015. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
járkálj át, hívd el lányt hogy megmutatod a környéket stb... :)
2015. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez még így egesz jo is lenne, egyedül annyi problémám van, hogy a faterja is és a faterjával az élettársa is ismernek (talán még majdnem jobban mint faterék) és tudjak hogy nem szoktam csak ugy lányokat hozni vinni a városban, szóval ha ilyen indokkal megyek át az valószínű levágós lesz nekik hogy valójában miért is, nem?
2015. aug. 6. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
ésakkor? vágjákcsakle:D
2015. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!