Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy csajba pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy csajba pár hete, de a tesómmal jár. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpi lány, már 5 éve ismerem, de most éreztem úgy, hogy többet akarok.. És valamiért rajta is ezt láttam.

Nagyon jó haverom, és minden titkomat tudja, én is az övéit. Elakartam neki mondani, hogy érzek, de szólt, hogy lett egy pasija. Mégpedig a bátyám.

Jóban vagyunk a tesómmal, vagyis eddig jóban voltunk.

Mit csináljak?? Úgy érzem, nem elég, hogy továbbra is csak haverja legyek a csajnak.


Én 18/F, csaj 17, bátyám 20.



2015. máj. 21. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi hagyd őket békén elvégre a tesód nem a haverod
2015. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább családban maradna...


Viccet félretéve. Hagyd a fenébe, minek választotta volna a bátyádat, ha veled is összejöhetett volna? Én nem fúrnám a testvérem kapcsolatát.

2015. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a csajt.


Csak felesleges konfliktust okot akkor is ha a végén a tid lesz, ha az kell neked ami nem a tiéd. A nő nem az a dolog, amire azt lehet mondani hogy családom belül mindenkié.

Szóval szokj hozzá a gondolathoz, hogy a csaj nem téged választott. Ha esetleg majdan valamikor otthagyja a bátyád talán lesz esélyed, de akkor is megfontolandó.

2015. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem mond el a tesódnak.
2015. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!