Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak arra a lányra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak arra a lányra, akibe belezúgtam?

Figyelt kérdés

Én 9.osztályba,ő 8.osztályba jár.Most fog ballagni.Köszönő viszonyban vagyunk.Rászeretnék írni valamit facebookon,csak nem tudom,hogy mit.Ha számít valamit,amikor köszönök neki,akkor mosolyog.


Kérlek,normális választ írjatok!



2015. jún. 2. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
BUÉK!
2015. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezd egy Szia,hello hogysmintvagy-gyal
2015. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

inkább menj oda hozzá élőben,amikor látod,hogy ráér.


Azért nem ajánlom ezt a ráírósdit,mert nem tudod,hogy éppen milyen hangulatban,érzelmi állapotban van.


Lehet,hogy összeveszett a szüleivel,vagy bárkivel,vagy nagyon rossz napja volt,rengeteget kell tanulnia,és csak néhány percre nézett fel.


És ilyenkor lehet,hogy kicsit morcos lesz,elküld a pycsába,mert a háta közepére nem kíván sem téged,sem senki mást abban az adott pillanatban.


Ilyenkor jönnek a depizések,hogy miért nem vagyok neki elég jó,minden nő egy QWA.


Ha viszont tudod,hogy éppen ráér,unatkozik,írj nyugodtan:)


Utcán se akkor menj oda hozzá,mikor láthatóan mással beszélget,vagy siet.


Tapasztalatból beszélek.

2015. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Mit írjak arra a lányra, akibe belezúgtam?"

Hát szerintem semmit. Én biztos nem örülnék neki, ha egy srác csak úgy rámírna valamit. És mivan, ha a homlokomra írja...

2015. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak az erzeseidet. Az oszinte fiukat szeretik a lanyok.
2015. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!