Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális lenne ha nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis Petra21 kérdése:

Az normális lenne ha nálam sokkal fiatalabb fiúval járnák?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nék*
2015. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
előbb "beszélj meg tanulni"
2015. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... Melyikőtök hány éves?
2015. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ. Ha nem sértesz törvényt, a te dolgod kivel mit csinálsz. A neved alapján 21 vagy? 18 alattival azért ne nagyon kezdj. 14 alattit meg had ne részletezzem. :) (nem írtad mennyi az annyi). Onnantól kezdve szíved joga,hogy kivel jársz.

ps. én is "pedo" vagyok mostanában, folyton a 18-20 éves fiúkon akad meg a szemem, pedig már kinőttem azt a kort. :D

26/N

2015. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normális. Ha az természetes mamár, hogy egy 21 éves srác jár egy 15 éves lánnyal akkor neked is minden jogod megvan hozzá.

Lehet jönni a sz@r dumával, hogy az más, mert egy 21 éves srác kitudja elégíteni a lány igényeit, de ettől még ez a helyzet ugyan olyan.

2015. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és ő hány éves?
2015. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy szeressétek egymást.
2015. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Első két kommentező ne írjon többet. A többieknek pedig nagyon szépen köszönök mindent!!! :)
2015. aug. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!